שופטת 'מאסטר שף', מיכל אנסקי עלתה על בגדי ים והריון וכבשה את המלדיביים ל"בייבי מון" פוטוגני במיוחד יחד עם בן זוגה, איש העסקים אייל אמיר. צפו בתמונות המרהיבות.ככה עושים את זה נכון, מיכל אנסקי שעברה שנה מהסרטים שהתחילה בשיתוק חלקי בפנים שנקרא "שיתוק על שם בל". המשיכה בעוד עונה של תכנית הטלוויזיה 'מאסטר שף' שם היא מכהנת כשופטת מובילה. והמשיכה בחתונה מהאגדות עם בן זוגה איש העסקים אייל אמיר. וגם בהריון מפתיע חוגגת את השנה שלה באיים המלדיביים. ומעלה תמונות בהריון מתקדם שיגרמו לכל אשה בהריון לקנא וגם לאלו שלא.

 

אנסקי במלדיביים
אנסקי בת ה39 שהתפרסמה כגסטרונומית מובילה וכעיתונאית אוכל היא בתם של שדרן הרדיו, אלכס אנסקי והעיתונאית שרי אנסקי ונמצאת כאמור בהריון ראשון עם בן זוגה הנוכחי (לאנסקי בת מנישואיה הקודמים לאדריכל רועי חמד. צפו בתמונות המרהיבות שהעלתה מיכל אנסקי לדף האינסטגרם שלה תחת הכותרת "בייבי מון" ופרגנו למיכאל אחרי השנה המאתגרת שלה.

אנסקי למעשה נולדה בשם גבריאל אנסקי אך במהלך שנות הנעורים שלה בירושלים החליפה את השם למיכל וכבר בגיל 17 היא החלה את הקריירה שלה בתחום הקולינריה עם טור בעיתון העיר ירושלים וגם התגייסה לתחום ההסברה ושירתה בחיל האוויר עד לשחרורה כקצינה.

המיזם הראשון שלה המזוהה עימה היה שוק האיכרים אותו הקימה בנמל תל אביב ולאחר מכן בעוד ערים ברחבי הארץ ובמקביל היא החלה בתפקידים על המסך בעיקר בתכניות אוכל עד לנחיתתהבמאסטר שף לצידם של חיים כהן ואייל שני. הצלחתה הקנתה לה אירוח בתכנית המקורית של מאסטר שף ארצות הברית לצידו של גורדון ראמזי השף המפורסם.

מיכל אנסקי
אייל עמיר ומיכל אנסקי במלדיביים צילום אינסטגרם

 

מיכל אנסקי
חוגגת את החיים. מיכל אנסקי. צילום אינסטגרם
מיכל אנסקי
מיכל אנסקי בבייבי מון צילום אינסטגרם
מיכל אנסקי
מיכל אנסקי במלדיביים צילום אינסטגרם

המאסטר שפית של המדינה

 

View this post on Instagram

 

שר החקלאות, מר אלון שוסטר לא הגיע לשוק האיכרים כדי להצטלם. הוא הגיע לשמוע איך אפשר לעזור לחקלאים של הארץ הזו להתפרנס בכבוד. הוא עבר דוכן דוכן, דיבר עם החקלאים הותיקים שלנו בסבלנות, עם הילדים שלהם, טעם את התוצרת שגדלו ישר מהידיים. הוא לא פיזר הבטחות לכל עבר, הוא פשוט יצא לדרך. דרך שהתחלנו יחד, שיר רועי ואני לפני 12 שנה לתת במה אמיתית לאנשים החשובים האלה, שעובדים בשדה יום יום ונאבקים כדי לשרוד, כשטונות של סחורות נזרקות לפח והרשתות הגדולות מייבאות מחול סחורה. מצב הזוי ומקולקל. וזה מרגש אותי עד דמעות ממש, שיש שר בממשלה, חקלאי מבית וחבר קיבוץ שטרח להגיע עם המנכל שלו באמצע אוגוסט ובלי בחירות באופק ומנסה לעשות שינוי ולקיים שוק איכרים בכל עיר בישראל. מזל שיש כאן קהל שרוצה תוצרת טרייה ורעננה, שמבין את החשיבות של הזנים ושמח לשלם לידיים עובדות ולא לרשתות גדולות ועשירות. זה לא חלום, ולא המצאה שלנו. זה קיים כמעט בכל עיר בעולם וגם אם לממשלה הזו נותרו רק עוד 100 ימים אני יודעת שזה אפשרי. מבטיחה להמשיך ולעדכן בהתפתחות שבת שלום לכולנו מיכל @alonschuster_mk @shukhanamaltlv @shirhalpern @ravivalef #שוקהאיכרים @presidentruvi

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on