הנושא של של אשלי דרבי גירושין, או היעדרם, שולט בשיחה על עקרות הבית האמיתיות של פוטומאק. כאשר ה-Bravolebrity הודיעה על פרידתה ממייקל דארבי באפריל 2022, היה צפוי סיום מהיר לנישואיהם של שמונה שנים.

עם זאת, למרות שנפרדו, אשלי ומייקל עדיין נשואים. בהתחשב במחסן הברזל ששללו מאשלי כל מזונות, ישנה הבנה מסוימת לתפקודה ממצב של ביטחון כלכלי.

עם זאת, חבריה ל-RHOP ניסו, במהלך שיחות מרובות, לרדת לעומק הפסיכולוגיה והעניינים המעשיים של ההחלטה. כמה הערות ישירות יותר מאחרות, מה שהוביל מיה תורנטון להעלות האשמה מזעזעת במהלך הפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק.

מיה הציעה לאשלי "להיות כנה" עם עצמה

במהלך ארוחת ערב עם שחקנים, וונדי אוספו וננקה איהים קראו למיה על כך שסימנה את אשלי "חופרת זהב".

מיה הצביעה על השינוי בהתנהגותה של אשלי מתחילת פרידתה ועד עכשיו.

"בשנה שעברה היית ב-TikToking מסביב והיית כמו, 'כן! מתגרשים!'", ציינה. "אני חושב שאתה לא מבין את זה עכשיו כי התחתנת עם מייקל בשביל הכסף שלו."

אשלי הגיבה בשאלה את מיה אם היא גם התחתנה עם גורדון תורנטון מאותה סיבה. מיה הגנה על עצמה בטענה שגורדון היה "שבור" כשהם נפגשו.

"אני כנה איתך במאה אחוז", הצהירה מיה לפני שהציעה לאשלי שהיא "צריכה להיות כנה עם עצמך."

האם לשניים הוציאה את רגשותיה האמיתיים בראיון וידוי. היא הצהירה, "אני רק חושבת שהיא מקנאה כי מיה חשבה שהיא חופרת זהב אבל היא באמת קיבלה זהב של שוטים. בסדר? ה-s שלי – היה אמיתי ואותנטי והיא קיבלה פיריט."

לאחר מכן חשפה אשלי למה בעלה המנוכר תורם, מבחינה כלכלית.

"מייקל ואני משלמים על הילדים אז כשזה מגיע ללימודים שלהם, לבוש את כל הדברים ששנינו תורמים לזה", אמרה למפיקים. "אני אגיד שמייקל כן תורם למכונית שלי, לפחות בינתיים."

הבעל לשעבר של RHOP סיפק לאשלי כרטיס אשראי ל"מקרי חירום", למרות שהיא לא מרגישה "בנוח להשתמש" בו.

"יש לנו חשבון משותף ובחשבון המשותף הזה אני משתמשת עבור הילדים – אפילו עבור המצרכים שאני מוציאה מהחשבון הזה… ו- Uber Eats", היא הסבירה.

תפסו את עקרות הבית האמיתיות של פוטומאק בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

ספר לנו – מה התגובה שלך לתגובת "חופר הזהב" של מיה? למה אתה חושב שאשלי לא סיימה את הגירושים? מה אתה חושב על המצב הפיננסי שלה עם מיכאל?