מאור בוזגלו שחקן הכדורגל וכוכב הבוזגלוס תקף בחריפות את המפגינים ואת הטרנד שקורא לביבי נתניהו להתפטר וכתב:"מספיק עם הבלבולי מוח". מיה דגן ענתה לו בתגובה:"קצת תרבות דיבור וקצת חמלה, לא יזיקו".

מאור בוזגלו שחקן הכדורגל וכיום אחיו של אסי בוזגלו השייח של הישרדות לא ממש מרוצה מטרנד ה"לך" שהעלו המפגינים ברשתות החברתיות בקריאה לנתניהו להתפטר והוא התייחס לכך בציוץ משלו וכתב:״לך״.. ״לכו״.. ״הלכנו״ ״סע״.. ״סעו״.. כולם התחילו ללכת ורוצים לנסוע.. תישארו בבית ותשמרו על עצמכם במקום הטרנדים האלה והבלבולי מח".

מיה דגן:"הם עובדה בשטח"

השחקנית והוקמיקאית מיה דגן ענתה לו וכתבה:"מאור בוזגלו היקר, אני לא חושבת שמאות אלפי מחוסרי העבודה שאיבדו הכל, את הפרנסה שלהם, את האמון שלהם, את התקווה שלהם, שיוצאים לרחובות לצעוק את הצעקה שלהם כי כבר אין להם מה להפסיד יותר, הם טרנדים" כתבה והוסיפה "הם לא דבר חולף, הם עובדה בשטח. אנשים שאיכפת להם מהמדינה הזאת כל כך, שכל כך אוהבים אותה, בטח לא מבלבלים את המוח. ככה אנחנו שומרים על עצמנו בלצאת לרחובות, ולצעוק, כי אף אחד  לא שומר עלינו. אני חושבת שקצת תרבות דיבור וקצת חמלה, לא יזיקו פה"

יעקב בוזגלו:'הילד ענק".

אבי הבוזגלוס, יעקב בוזגלו לא נשאר חייב ותמך בבנו מאור בוזגלו:"האמת? הפעם אני מגיב כי משעמם לי בבית ואין מה לעשות, בדיוק כמו שלך משעמם עם כל הטיקטוקים והפוסטים ואם כבר יש לך זמן, אז זה טוב לשחק בנדמה לי ולהיות דונלד טראמפ, ככה בשביל הכיף. כמובן שזו המלצה וכמובן שמועדים לשמחה וחג שמח לך ולכל עם ישראל”.

גם שוער הנבחרת לשעבר דודו אוואט הצטרף להתקפות כנגד המפגינים וכתב:בקשה לכל ישראלי ימני/שמאלי שאוהב את היקרים לו מכל, לא להתייחס ״לחלאות המין האנושי המפגינים חסרי אחריות שרוצים להביא על היקרים לנו חורבן בית ורציחת אזרחים חפים מפשע! אנחנו לא כמוהם,הם אפסים. נשמור ונתפלל ונקפיד על הנחיות הסגר.זו ערבות לאנשים שאנחנו אוהבים".

אוואט נגד בן ברק

הוא גם תקף את ח"כ רם בן ברק שכתב שהמפגינים הם עמוד השדרה של החברה הישראלית וצי'ץ:"לטענתך מי שנמצא היום ברחובות הם עמוד השדרה של החברה הישראלית – הם המילואמנקים שלנו, הם משלמי המיסים, הם הסטודנטים ואנשים שהקימו את המדינה שלנו – וכל מי שבחר בנתניהו בצורה דמוקרטית הוא נחות זבל, שלא משלם מיסים, שלא שירת בצבא, ולא עזרו להקים את המדינה? תתבייש לך חצוף!".

 

הציוץ של מאור בוזגלו

מאור בוזגלו
מאור בוזגלו צילום מסך מהטוויטר