"מה הטעם להרזות אם אף אחד לא יודע מזה? זה כמו לעשות הצגה בלי קהל" מיה דגן מציגה גזרה לוהטת לאחר דיאטה כולל סרטון הורס של פיצה ומלפפון עם הבת אמליה. חדשות סלבס מפרגנים למי שמצליח לעשות דיאטה בסגר.

מיה דגן דיאטה. השחקנית והקומיקאית ההורסת שכבושת את האינסטגרם ואת הטיקטוק עם סרטונים מצחיקים בהם משתתפת בתה ממשיכה לעשות את זה עם פוסט וסרטון תחרות פיצה מלפפון חדשה.

בפוסט לצד תמונה הורסת של ג'ינס עם המון מקום כותבת דגן בין היתר:"חברה.רזיתי.ואני מרגישה טוב כוסאוחטו!!!!!! זהו.הוצאתי את זה".מיה דגן בת ה44 ובעלה ערן פפר אחיו של השחקן אורי פפר היא אמה של אמליה בת השבע שירשה את כשרון המשחק ללא צל של ספק.

מיה דגן דיאטה מציגה- צריך לרכוש ג'ינס חדש

 

View this post on Instagram

 

תגידו לי..מה הטעם להרזות אם אף אחד לא יודע מזה??? זה כמו לעשות הצגה בלי קהל. את עובדת קשה.שומרת על תזונה.קורעת תתחת אצל המאמן ומה???אף אחד לא ידע מזה???זה נורא!אין פרמיירות.אין השקות.אין זריחות אין שקיעות.את לבד יושבת עם כל הטוב הזה…מאוד מאוד מתסכל.שתדעו.אגב גם אם הייתי משמינה.אותו דבר.אין אף אחד שיגיד לי.שיעיר לי.אין אף אתר שיכתוב "מיה דגן בהריון"..כלום!!!!שממה!!וברור..ברור..אני עושה את זה בשבילי..אבל בואו ..צכה תמחמאה.צכה אותה! אז חברה.רזיתי.ואני מרגישה טוב כוסאוחטו!!!!!! זהו.הוצאתי את זה.שבוע טוב?❤? @haviv_ozana

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

מיה דגן והבת מציגות מלחמת פיצה מול מלפפון

 

View this post on Instagram

 

Its sooooo good!!!! I looooove it!!!!!!!!????

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

 

מיה דגן נערכת במטבח לאודישנים ל"זגורי אימפריה" העונה החדשה

 

View this post on Instagram

 

מתוך האודישנים ל "זגורי אימפריה" כל מה שנותר לי זה לעשות שיזוף בהתזה והתפקיד שלי?? האקוש.. @maor_zaguri

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

המראה החדש של מיה דגן

מיה דגן
מיה דגן דיאטה מוצלחת במיוחד צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של מיה דגן

אמליה דגן מככבת מגיל קטן (יצא לנו חרוז) מתוך גיא פינס