כשאנחנו שומעים את השם מושיק גלאמין, הדבר הראשון שעולה לנו בראש, באופן טבעי, הוא כל מה שקשור לעולם עיצוב הבית או עיצוב מבנים וחללים אחרים. במהלך השנים הוא יצר לעצמו שם של בעל מקצוע מוביל, אשר כל אחד ואחת היו רוצים שיעצב עבורם את המבנה בו הם מתגוררים או עובדים.

אך מלבד עיצוב, מושיק גלאמין גם מציע מגוון רחב של פריטים ואלמנטים שיכולים לעזור כך או אחרת בעיצוב המבנה. מדובר על פריטים שונים שניתן להשתמש בהם הן לעיצוב כלל המבנה הן לעיצוב חלל כזה או אחר, על פי הבחירה. אלו פריטים שיכולים לייצר אופי מיוחד למקום, על פי קונספט עיצובי ספציפי או באופן כללי יותר.

דוגמא לכך, היא אינסטבלוק. מדובר על חברה שהוקמה על ידי מושיק ומיכל גלאמין בשנת 2005. זוהי רשת עיצוב שמציעה מגוון רחב של פריטים אשר יכולים להתאים הן לעיצוב הבית והן לעיצוב המשרד. פריטים אלו פותחו על ידם ויוצרו על ידי בעלי מקצוע מהטובים ביותר בשוק. פריטים אשר בתהליך הייצור שלהם, נעשה שימוש במדיות שונות, כולל שימוש בניו מדיה, תמונות חיות שמצולמות במקומות שונים, רגעים שאנחנו מבקשים לזכור ולהזכיר, לחוות שוב ושוב, דרך אותם פריטים שמשמשים לעיצוב.

איך משתמשים בפריטי אינסטבלוק?

הרעיון שעמד מאחורי רשת אינסטלבוק, הוא שכל אחד יכול להשתמש בפריטים שהרשת מציעה, כל אחד יכול לבחור את הדרך שלו כיצד להשתמש בהם. זה נכון לגבי מי שרוצה להשתמש לצורך עיצוב הבית, משרד, חנות או כל מקום אחר. מעבר לכך, כל אחד גם יכול להחליט האם להשתמש בפריטים באופן אישי או לספק אותם כמתנות לחברים ובני משפחה.

מושיק גלאמין רצה לבטא דרך מוצרי אינסטבלוק, את מה שכולנו חווים מדי יום דרך רשתות חברתיות. כלומר, אפשרות לראות תמונות ורגעים מהחיים, באופן קבוע, בכל מקום שנבחר. אם בעבר היינו משתמשים באלבומי תמונות, והיום אנחנו משתמשים ברשתות חברתיות בשביל לראות תמונות ולעלות זיכרונות, הרי מה שהרשת מציעה, היא אפשרות לחוות את הרגעים דרך תמונות המוצבות במקומות שונים על פי בחירתנו, לעיניי כל.

איך זה בא לידי ביטוי בפועל?

מה שהרשת מציעה אלו הדפסות של תמונות על גבי עץ. אנחנו יכולים לבחור גדלים שונים של בלוק עץ, עליו נוכל להדפיס את התמונה אותה אנחנו רוצים להציג בבית, במשרד או בכל מקום אחר. התמונות מודפסות ומעוצבות ברמה הגבוהה ביותר, מדובר על בלוקים איכותיים אשר נשמרים למשך זמן רב, וכך אנחנו יוצרים לעצמנו תצוגה חיה, אמיתית של תמונות, אשר כל מי שמגיע אלינו הבית או למשרד, יכול ליהנות ממנה.

אנחנו יכולים להדפיס תמונות אישיות, תמונות משפחתיות, תמונות נוף, תמונות לצורכי פרסום ועוד. הכל על פי הבחירה שלנו, והכל בזכות המוצרים של אינסטבלוק.

 

 

 

 

 

 

 

אינסטבלוק
אינסטבלוק אילוסטרציה צילום pixabay