מור ממן מלכת היופי והדוגמנית הישראלית שהקימה את מותג האיפור מור ממן קוסמטיק העלתה סטורי מפתיעה בו סיפרה כי הצליחה להשיל 40 קילוגרמים ממשקלה לאחר הלידה של בנה ג׳וזף אמסלם .צפו בתמונות של מור ממן לפני ואחרי.
בחודש יוני 2018 ילדה מור ממן מלכת היופי של ישראל לשנת 2014 בת ה25 את בנה הבכור ג׳וזף אמסלם מאיש העסקים הצרפתי ובעלה ישראל פרנק אמסלם והיום היא חשפה בסטורי מרגש כי התמודדה עם עלייה של 40 קילוגרמים במשקלה לא דבר קל למי שהתחרתה בתחרות מיס עולם.

בסטורי ובו תמונה שלה שלושה חודשים לאחר הלידה כתבה ממן:"עליתי 40 קילו בהריון. למדתי שיופה זה דבר פנימי. לא משה איזה מידות יש לאדם בבגדים. זה משנה אילו מידות טובות יש לו בנשמה ובערכים".

מור ממן
הסטורי של מור ממן. צילום מסך מתוך האינסטגרם של מור ממן

 

מור ממן ובעלה – מסכמים שנים מטורפות

 

View this post on Instagram

 

אהובי . מה לא עברנו בשלוש וחצי שנים . במיוחד בשנה הזאת . הקדוש ברוך הוא לימד אותנו שהצמצום של האדם הוא ההתרחבות הגדולה ביותר ,שהריחוק הוא הקירוב החזק ביותר .

איי שם במרסיי שבצרפת הקדוש ברוך החליט להוריד נשמה מיוחדת לעולם ,אותך .. 40 יום לפני שהגעתי לעולם יצאה בת קול מהשמיים והכריזה פרנק ישראל מיועד למור בת אילנה. והחליטו לנו שהנשמות שלנו יפגשו זאת בזאת ברגע הנכון,בזמן הנכון . אחרי תיקונים,אחרי שנים ארוכות של חיפושים למלא את החצי החסר .

אני אשקר אם אכתוב שהכל היה קל בהתחלה . היו ימים שהיה נדמה לנו ש ״ כָּל מִשְׁבָּרֶיךָ וְגַלֶּיךָ עָלַי עָבָרוּ״. אנחנו לא דוברים את אותה השפה אך ללב יש שפה משלו . הבאנו לעולם את פרי אהבתנו ג׳וזף אמסלם . זיווג משורש הנשמה הוא לא קל .

בעצם ירדנו הנה מעולם הנשמות לתקן אחד בשנייה מידות. ולפעמים לעשות תיקון יחד . נשמה שלי,עברת הרבה בחיים שלך . אני מאחלת לך שהקדוש ברוך הוא יכפיל לך את האושר בחיים,שיתן לך בריאות הנפש והגוף,שלווה,פרנסה טובה,שלום בית אמיתי .

שתגשים את עצמך,שתמשיך להיות אבא מדהים ! שנגדיל את הקן המשפחתי בעזרת השם . אוהבת אותך ותמיד כאן לצידך ובשבילך ? *מקווה שהתרגום בגוגל יתרגם כמו שצריך הפעם .

A post shared by ??? ????? ????????? (@mor.mamancosmetics) on

מור ממן אחרי הלידה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ??? ????? ????????? (@mor.mamancosmetics) on

התמודדות רבת שנים עם המשקל

 

View this post on Instagram

 

יש טרנד עכשיו להראות תמונה מלפני 10 שנים. אז זאת אני בגיל 13. התמונה השנייה לא מהשנה,אבל בהחלט מסכמת את ההתחלה ואת הנצחון שלי. למה נצחון ? תמיד האמנתי בעצמי,לא משנה כמה הילדים בבית הספר היו רעים אלי ,לא משנה כמה צחקו. תמיד האמנתי שיום יבוא ואני ואנצח . אפשר להגיד שהסיפור של הברווזון המכוער זה עלי. אם הייתי יכולה לומר לעצמי ,לילדה הקטנה והמלאה עם חלום לשינוי לפני 10 שנים שהכל יתהפך לטובה,אז הייתי אומרת שלא תפגע מאף אחד . אבל דבר אחד לא השתנה בי וזאת האמונה ♥️ #10yearchallenge

A post shared by ??? ????? ????????? (@mor.mamancosmetics) on

 

מור ממן בחודש האחרון. מלכת יופי מבפנים ומבחוץ

 

View this post on Instagram

 

???? ?? ?????? ????‍♀️

A post shared by ??? ????? ????????? (@mor.mamancosmetics) on