הדרמה בחתונה ממבט ראשון לא נפסקת ואתמול החליט מאור פינקלשטיין לפרק את החבילה עם מור לרמן ולהמשיך הלאה. מור לרמן אישתו לתוכנית מיהרה להגיב בפוסט ארוך בפייסבוק על מה שקרה מהעיניים שלה.

מור לרמן חתונה ממבט ראשון
צילום מסך מתוך האינסטגרם של מור לרמן

ערב טלווזיוני עמוס רגשות התקיים אתמול בערוץ 12. הערב התחיל בראיון עם אביב גפן והמשיך לפרק מורכב של חתונה ממבט ראשון. ערב בו החליט מאור פינקלשטיין לפרוש מהתוכנית ולסיים את הקשר עם מור לרמן. מיד לאחר הפרק התחילו ידיעות על כך שחזר לאקסית שלו.

לרמן לא נשארה חייבת ופרסמה פוסט ארוך באינסטגרם על החוויה שלה מתכניות:

"אני מסתכלת במראה …היום, ממש הדים ההם, הלב שלי עוד שניה התפוצץ מתקווה, ראיתי את אותה הילדה שבי, זו שדמיינה שוב ושוב בראש את הצעדה לחופה, וביני שיש לי את עצמי לוח האם לה החלום.
יום הולדת לב אמיתי, המסע שעברתי הוא רחוק מהמסע שתיארתי לעצמי בדמיון, מהמסע משחקלתי לעצמי באמת ובתמים, אבל איפשהו שם באמצע הדרך, גיליתי עמוק בפנים שזה נכון המסע שהיתה צריכה לעבור.
הגעתי לתכנית אישה, כזו מגובשת ודעתנית, עם הבנה בריא ולב מלא סדקים, אחת שחושבת שאותה כבר לא יצליחו להפתיע, זה שבטוחה בצדקת דרכה ושמישהו עובדה לעצור אותה.

האישה הזו שבאה נשארה איתי, ועליה אני לא אוותר, היא חלק ממני ואיתה ובזכותה אני קיימת. כל ביחד איתה, כמו בסרט נע, ראיתי מי היא מחדש, טוטאל הכל פחדנית לא קטנה, שאולי הלב שלה כבר כל כך שביר שלא ישן את הבית אחר אכזבה, היא כל הזמן חשבה להבין את העולם ואשתו יראה את החולשות שלה ואולי יגלו באמתם שהיא לא חזקה כמו שהיא מספרת לכולם אמצמה.
ואז אותה אישה הוכיחה לי פעם אחר פעם שהיא לא אחת הכותרת, היא נלחמת על הפנים, היא יודעת להיחשף, לכאוב, ליפגע, לפגוע, להתנצל, לקחת אחריות, להגיד את האמת שלה את הקול צלול ורם, והזכירה את הבובדה הפשטה שזה גם בסדר בחיים לא להציל בהכל, כי הדרך והנסיון שווים כשלעצמם.
האישה הזאת – היא אני.
מישהו חכם פעם אמר-'החיים הם מסע, ואילו תתאהב במסע, אתה יכול להיות מאוהב לנצח '.
למדתי שדווקא האדי החולשה, מצאתי את החוזק האמיתי שלי. למדתי לאהוב את עצמי, למרות ובזכות הפגמים שבי, למדתי להיות שלמה עם הטוב, המכוער, הכמת והיותר. אני לא אוהב את עצמי אמיתי, איך מישהו אחר יהיה מסוגל לאהוב אותי? היום, אם היו שואלים אותי אני הייתי בוחרת לסיים את הסיפור שלי בבית הזה, זה היה בדיוק במילים האלו "המשך יבוא"". 

 

View this post on Instagram

 

והנה אני מסתכלת במראה… באותו היום, ממש ברגעים ההם, הלב שלי עוד שניה התפוצץ מתקווה, ראיתי את אותה הילדה שבי, זו שדמיינה שוב ושוב בראש את הצעדה לחופה, וביני לבין עצמי אני לוחשת לה – שהאישה שהיא היום, תגשים לה את החלום. בגילוי לב אמיתי, המסע שעברתי הוא רחוק מהמסע שתיארתי לעצמי בדמיון, מהמסע שפיללתי לעצמי באמת ובתמים, אבל איפשהו שם באמצע הדרך, גיליתי עמוק בפנים שזה כנראה המסע שהייתי צריכה לעבור. הגעתי לתכנית אישה, כזו מגובשת ודעתנית, עם שכל בריא ולב מלא סדקים, אחת שחושבת שאותה כבר לא יצליחו להפתיע, זו שבטוחה בצדקת דרכה ושמישהו ינסה לעצור אותה. האישה הזו שבאה נשארה איתי, ועליה אני לא אוותר, היא חלק ממני ואיתה ובזכותה אני קיימת. אבל ביחד איתה, כמו בסרט נע, ראיתי מי היא מחדש, סך הכל פחדנית לא קטנה, שאולי הלב שלה כבר כל כך שביר שלא יעמוד בעוד אכזבה, היא כל הזמן חששה שכל העולם ואשתו יראה את החולשות שלה ואולי יגלו בעצם שהיא לא חזקה כמו שהיא מספרת לכולם ולעצמה. ואז אותה אישה הוכיחה לי פעם אחר פעם שהיא לא אחת שמוותרת, היא נלחמת על עצמה, שהיא יודעת להיחשף, לכאוב, להיפגע, לפגוע, להתנצל, לקחת אחריות, להגיד את האמת שלה בקול צלול ורם, ולהכיר בעובדה הפשוטה שזה גם בסדר בחיים לא להצליח בהכל, כי הדרך והנסיון שווים כשלעצמם. האישה הזו – היא אני. מישהו חכם פעם אמר-״החיים הם מסע, ואם תתאהב במסע, תוכל להיות מאוהב לנצח". אז התאהבתי… למדתי שדווקא ברגעי החולשה, מצאתי את החוזק האמיתי שלי. למדתי לאהוב את עצמי, למרות ובזכות הפגמים שבי, למדתי להיות שלמה עם הטוב, המכוער, הכמעט והיותר. והבנתי סוף סוף שאם אני לא אוהב את עצמי אמיתי, איך מישהו אחר יהיה מסוגל לאהוב אותי? היום, אם היו שואלים אותי איך אני הייתי בוחרת לסיים את הסיפור שלי במסע הזה, זה היה בדיוק במילים האלו ״המשך יבוא…״. #married_at_first_sight_il #keshet12

A post shared by ??? ??????? (@morlehrmann) on