מורן טרסוב ובעלה דיג׳יי ג׳וזף סטאר קיימו מפגש מעריצים בקניון הדר ירושלים התמלא לארבע שעות בכ500 בני נוער מקומיים

 

מורן טרסוב היא יוטיוברית, גורו יופי וכוכבת רשת, מחלוצות היוטיוב בישראל, בעלת ערוץ היוטיוב המוביל בתחום הלייף סטייל, מודל לחיקוי ולהשראה לנערות ולנשים בכל הגילאים. גוז'ף הוא דיג'יי נחשב שמתקלט בכל העולם ויוטיובר מוביל.

יחד עם ילדיהם הפכו מורן טרסוב ובעלה , הפ בשנים האחרונות למשפחה הכי מוערכת ואהודה ברשת, בבעלותה 3 ערוצי יוטיוב פופולריים, אחריהם עוקבים ביחד מעל לרבע מיליון איש. יחד הם מעלים מגוון סרטונים מחיי היום יום ודרך המצלמה מכניסים את המעריצים אל חיי המשפחה המלכותית של מי שהתחילו בערוץ יו טיוב והפכו לאושיות רשת ולסלבס בישראל עם עשרות אלפי עוקבים ובני נוער שהפכו למעריצים של ממש של המשפחה המלכותית של טרסוב.

 

View this post on Instagram

 

#יוםהמשפחה ?‍?‍?‍?❤️ משפחה שלנו, מאחל לכם שתמשיכו לצבור חוויות ורגעים חד פעמיים עם האהובים עליכם, בכל יום בשנה! ? יום המשפחה שמח! תודה שאתם חלק מהמשפחה שלנו ואנחנו חלק משלכם ?? אוהבים @josephstar @moran_tarasov @theemmaway #מיילוהואהחיים

A post shared by JosephStar (@josephstar) on

קבלו את כמה מהסירטונים מאחד הערוצי היוטיוב שברשותה :

 

.

 

בני הנוער שהגיעו למפגש, מיהרו להצטלם עם הזוג המתוקשר ולקבל מהם טיפים לתחילת שנת הלימודים.

מי שמיהרה להצטלם גם היא עם המשפחה בסלפי צבעוני היא לא אחרת ממנהלת השיווק של קניון הדר הגב' כוכי איבגי שפיתחה יחסי חברות עם מורן טרסוב וגם עם סלבס ומפורסמים אחרים ובהם הדוגמנית והשחקנית מורן אטיאס.  כוכי איבגי מארגנת אירועי יחסי ציבור עם מיטב הסלבס בקניונים שהיא מקדמת.

 

כוכי על המפגש:

 

"לא האמנת לאיזה ווליום כוכבי יוטיוב יכולים להגיע בחיים שמחוץ למסך. היום נודע לי שהכוכבים האמיתיים נמצאים ברשתות החברתיות".

בסיום המפגש משפחת טרסוב קינחה בסבוב שופינג לכל המשפחה בחנויות הקניון.

 

מורן טרסוב
צילום יחצ. באדיבות דניאלה רייבנבך