מורן אטיאס 2020. הדוגמנית ובכירי קניון הדר התגייסו  לאריזת מזון למשפחות נזקקות בירושלים לקראת הסגר הצפוי. מאז חזרתה לישראל מקפידה אטיאס לשלב המון פעילויות התנדבותיות לצד הקמפיינים.  

השחקנית הבינלאומית והתושבת החוזרת, מורן אטיאס. הגיעה ערב ראש השנה לקניון הדר, בירושלים כחלק מפעילותה לתרומה לקהילה. אטיאס שילבה  הכנות אחרונות לחג. קניית מתנות לחג ופריטים עבור עצמה  ותפילה בכותל. את הביקור בקניון פתחה אטיאס לרכישת מתנות לבני משפחתה. שם תחגוג את ערב ראש השנה .

בזמן הסיור ניהלה אטיאס שיחות עם שוכרי החנויות. והתעניינה בהתמודדות המאתגרת בעטיו של נגיף הקורונה. ואף המליצה על מספר טיפים שיווקיים לקידום המכירות של בעלי העסקים. ולהיטיב עם הלקוחות, ערב ראש השנה המתקרב.

בתום ההכנות לח.ג  אטיאס הובילה מהלך  יחד עם בכירי קניון הדר, בניהם: כוכי אבדי – מנהלת השיווק.   לעזור ולהירתם בהכנת מארזי חג ל 1,000  משפחות נזקקות בירושלים. הסל כלל: פסטות, אורז, יין תירוש, שמן, זיתים, רסק עגבניות,  טונה, יקרות, תפוחים, דבש, ממרח שוקולד, לחם, עוגת דבש ועוד.

כזכור עם חזרתה לישראל. החלה הדוגמנית והשחקנית הבינלאומית להתנדב. החל מבית החולים איכילוב. דרך מסע סיוע לעסקים באשקלון. וכלה בקליטת עולים. את הדרך היא עושה ברכב פורד תוצרת איטליה. שקנתה לעצמה לאחרונה כולל גג נפתח ושלל אבזורים.

לפני כשבוע השתתפה אטיאס בקליפ חדש של "אהבה זה דמעות". של ליאור נרקיס והיא מגלמת שם את בת זוגו שנפרדה ממנו. בקליפ החדש אותו כתב והלחין נרקיס. יחד עם אבי אוחיון ונאור סינואני.

מילות השיר: זה שורף בפנים. לא השארת לי מילים. אין על מה לדבר. אנשים משתנים זה קורה בחיים. את זה משהו אחר… מאמי תביני. בלילות אני מחכה לך. כבר כתבתי על כל הקירות. אהבה זה דמעות. מה קורה לך? כמה שנים ככה עוזבים. לאן את הולכת. כשבחוץ השמיים נופלים. מאמי שלי מה תעשי. את סתם מתעסקת. גם אני כבר סגור בעצמי. סגור בעצמי ועכשיו רק שתיקה. את כזאת רחוקה. איך אני מתקרב להריח אותך. כבר נהיה מסובך משחקים של הלב… מאמי תביני בלילות אני מחכה לך, כבר כתבתי על כל הקירות אהבה זה דמעות מה קורה לך? כמה שנים ככה עוזבים לאן את הולכת כשבחוץ השמיים נופלים מאמי שלי מה תעשי את סתם מתעסקת גם אני כבר סגור בעצמי, סגור בעצמי, סגור…

בימוי והפקה: Avoxvision צילום: גיא זלצר ו Avoxvision עריכת קליפ: Avoxvision

מורן אטיאס
אטיאס בקניון הדר צילום ארנון בוסני
אטיאס
אטיאס צילום ארנון בוסני
מורן אטיאס
מורן אטיאס צילום ארנון בוסני
מורן אטיאס
מימין אטיאס, כוכי איבגי צילום ארנון בוסאני

 

 

האזינו לקליפ