מורן אטיאס הדוגמנית והשחקנית הבינלאומית מקבלת את פניו של אחיה וילדיו שעשו עלייה לישראל ביום כייף בירושלים   ואומרת שלום כיתה א'!

 

חדשות הסלבס בגרסת ירושלים. השחקנית מורן אטיאס, החליטה לערוך  לאמה יעל ואחייניה  שעלו לאחרונה לישראל מארה"ב,  יום כיף בעיר הקודש.  הפמליה: אחייה, שלושת הילדים ואמה השכימו  לצאת בשעות הבוקר המוקדמות מתל-אביב לירושלים,  לסיבוב בעיר העתיקה  שהחל בסיור ברחבת הכותל המערבי  והסתיים בקניון הדר, במטרה,  לפנק את האחיינים שלה, בעיקר  לביא בן ה 6 העולה לכיתה א.   אטיאס, ציידה את התלמיד החדש בכל טוב ופינקה על הדרך את כל בני המשפחה, בספרים, חוברות יצירה, בגדים ונעלים.

לקינוח סיימה המשפחה המאוחדת בארוחת צהרים בקפה גרג בקניון.אטיאס ניצלה את הביקור בירושלים גם לפגישת עבודה עם כוכי איבגי – מנהלת השיווק של קניון הדר, שעדכנה אותה להיערך כבר שבוע הבא לצילומי קמפיין חדש,  לרגל השקת מבצע מתנות לחג ב – 20 ₪.

ברוכה הבאה לישראל מורן

כזכור אטיאס היא מעין עולה חדשה בעצמה לאחר שאחרי קריירה עשירה בחו”ל בדגש על איטליה שם הובילה גם תכנית אירוח חזרה לאחרונה מורן אטיאס לישראל ואף התנדבה במחלקת קורונה בבית החולים איכילוב. יצויין כי עד לתחילת משבר הקורונה, התגוררה אטיאס בלוס-אנג’לס, שם כיכבה בעשרות סרטים עם בכירי הכוכבים בתעשיית הקולנוע, ביניהם: אדריאן ברודי, ראסל קרואו, ליאם ניסן ועוד. בקריירת המשחק אף לוהקה לתפקידים ראשיים בסדרות מצליחות כגון הרודן של FX, התרסקות ב- Stars , ובסדרה הכפר של NBC. וכעת נמצאת בחוזה פיתוח של כתיבת סדרה עםFX .  את הקריירה הבינלאומית החלה בגיל 21 באיטליה ובמשך שש שנים בארץ המגף הגישה תוכניות טלוויזיה פופולאריות, שהפכו להצלחה מסחררת באיטליה ובעקבות כך אף הפכה להיות דוברת עיריית מילאנו.זהו לא הביקור הראשון של אטיאס בירושלים בזמן האחרון לאחר שנבחרה לאחרונה גם לפרזנטורית של קניון הדר בירושלים.

על החלטתה לחזור סופית לארץ כתבה אטיאס:: “כל פעם שהייתי מבקרת בארץ הייתי שומעת את הקלישאה הנפוצה : ״אין כמו בבית״.כל הצלחה בחו״ל גרמה לי לחשוב אחרת. הגשמתי חלומות שלא היו לי וזה תמיד זה קרה מעבר לים. שנים של עשייה מבורכת באיטליה ומעל עשור של סדרות וסרטים באמריקה שחלמתי לקחת בהן חלק. ואז קורונה, השמיים נסגרים והרגשתי דחף אדיר לטוס בכדי להיות קרובה להורים, לחברי ילדות וגם להרגיש ככל האפשר חיונית”.

מורן אטיאס
מימין מורן אטיאס משמאל כוכי איבגי.צילום: ארנון בוסנאי
מורן אטיאס
מורן אטיאס עם האחיינים בצומת ספרים.צילום: ארנון בוסנאי
מורן אטיאס
מורן אטיאס עם האחיינים בצומת ספרים.מורן אטיאס עם האחיינים בצומת ספרים.צילום: ארנון בוסנאי