מורן אטיאס אינסטגרם:"אני כוסית בת 40".הדוגמנית והשחקנית מוראן אטיאס ראתה את הפוסט "אני כוסית" של נטלי דדון והעלתה לאינסטגרם פוסט מעצים נשים משלה בו כתבה:"אני בת 40 וכוסית .עם גוף אחר אבל מרגישה היום כוסית על חלללל. ייס סיסטר.".

 

מורן אטיאס אינסטגרם- הפוסט הכי שווה של מורן

"לכל המבקרים הייתי רוצה שיגיעו רק פעם אחת לישראל, סוף שבוע אחד לחוות את הרחובות, הלילות, המסיבות שהדלת פתוחה לכולם – משוחררים, להכיר צד אחר שלא משתפים ולא מעלים". כתבה מורן בפוסט בצירוף וידאו ותמונות שלה בבגד ים כחול לבן.

"אני בת 40 וכוסית"

"עכשיו אני קולטת שאין ממש קשר לתמונה שאני מעלה אבל אני בת 40 וכוסית .עם גוף אחר אבל מרגישה היום כוסית על חלללל. ייס סיסטר.  גם כשאני ראיתי את הפוסט של נטלי היה לי מעין ריפלקס למילה. כי זה החזיר אותי אחורה כשקראו לי כוסית , ושנאתי את זה. .. שנאתי את זה כי הרגשתי שאני מעבר ולא רק כוסית. והקדשתי את החיים שלי לשכנע אחרים אחרת ( כמה אנרגיה מבוזבזת) . ומה צורם במילה כוס? למה זה מכווץ אותנו? מביך?! מגעיל אפילו? שנאה עצמית בנות? בושה? אני דווקא רוצה אחרת !! רוצות העצמה ? תאהבו גם את החלק הזה בכן!! את האיבר המיני שלנו".

"כן ואם יש אישה שהיא סוף סוף ועם הרבה עבודה עצמית מגיעה למקום שהיא מספיק בטוחה להגיד שהיא כוסית על עצמה כי יודעת שהיא מעבר. והיא יודעת שהיא כבר הוכיחה זאת לעצמה.. ועכשיו היא יודעת שהיא גם יכולה להיות אמא, גם אשת עסקים, גם אקטיביסטית וגם כן .. כוסית. אז תעצימו אותה כי המסר האמיתי הוא שאישה יכולה להיות גם וגם -גם חכמה, גם מצליחה, עצמאית, טובה וכן כוסית".

"אה נזכרתי למה התמונה הזאת ,הבגד ים מותג כחול לבן בצבע דגל ישראל – הסברה סמויה לעולם ולאשת עסקים נוספת שהיא גם וגם וגם" סיימה אטיאס את הפוסט החשוב.

מורן אטיאס בבגד ים כחול לבן

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Moran Atias (@moranatias)

 

 

נטלי דדון מסבירה למה גם היא כוסית בגיל 40

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

מורן מדגמנת להנאתה

מורן אטיאס
מורן אטיאס צילום ארנון בוסני