הזמרים מורן אהרוני ועילאי בוטנר התגייסו לקמפיין להעלאת מודעות לאלימות במשפחה של ארגון ויצו  והפיקו יחד קליפ מצמרר תחת השם:"ממה את פוחדת". צפו בחדשות סלבס.

מורן אהרוני לא מפחדת

הגידול בתופעות האלימות במשפחה בשנת הקורונה וכמות הנשים שנרצחו הביא לשיתוף פעולה ייחודי של ארגון ויצו והזמרים להעלאת המודעות לתופעה החברתית המגונה. הזמרת מורן אהרוני הוציאה יחד עם הזמר עילי בוטנר סינגל בשם "ממה את פוחדת"המעודד נשים לספר את סיפורן ולא לשתוק.

מורן אהרוני
מורן אהרוני לא מפחדת. צילום מסך מהקליפ של ויצו

"השנה האחרונה היתה ,איך אומרים בעדינות? קשה ומסובכת אבל היו "כמה" שלהן היה קשה יותר.. 'הכמה הזה גודל….. וזה אמור להיות הפוך… אז לא שתקנו .. גם אתן/ם אל תשתקו.. ואל תפחדו", כתבה אהרוני, מתמודדת כוכב נולד והכוכב הבא לאירוויזיון, בעמוד האינסטגרם שלה.

בוטנר:"השיר פשוט נשפך ממני"

עילאי בוטנר מחבר השיר פרסם כי המדובר בשיר ש"שכב אצלו במגירה" וכי השת"פ עם ויצו הוביל ליציאתו לאור. "השיר נכתב ברקע האירועים המזעזעים של השנה האחרונה של רצח וניסיון רצח של נשים. הזדעזתי כשראיתי בחדשות את הכתבות על מיכל סלה ז"ל. השיר פשוט נשפך ממני בבת אחת. מילים ולחן. הוא נכתב מתוך סערת רגשות. מתוך חוסר אונים שהפך אט אט לתסכול וגם לרצון לעשות. משם המרחק לגיטרה ולמחשב כבר היה קצר. קל לי יותר לבטא רגשות עם הגיטרה עליי". כתב בוטנר.

מארגון ויצו נמסר "התוצאה של השיתוף בינינו הוביל לשיר נפלא בשילוב של לחן מרגש ובביצוע עוצמתי של מורן אהרוני. שתפו את השיר ויחד נפעל נגד האלימות. ובתקווה גדולה נמנע פגיעה ורצח נשים. תודה לעילי על השיר המטלטל ועל חלקו החשוב במאבק באלימות".

מספרי חירום

קו חירום ארצי למניעת אלימות במשפחה וילדים בסיכון- 118

מרכזי הסיוע לתקיפה מינית – שירותי הסיוע לנפגעי תקיפה מינית, 24 שעות ביממה: 1202 (נשים), 1203 (גברים)

קו הסיוע של ויצו- 3980*

מורן אהרוני באינסטגרם:"אל תשתקו"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Moran Aharoni (@moranaharony)

מורן אהרוני ועילי בוטנר:"ממה את פוחדת".