מוני מושונוב חוזר ל"ארץ קטנה עם שפם". מוני מושונוב, שלמה בר אבא, גידי גוב, דב גליקמן,  ואבי קושניר, כוכבי זהו זה יבצעו הערב, יום חמישי, 3 בספטמבר, במסגרת התוכנית "זהו זה" את השיר "ארץ קטנה עם שפם" שביצעה במקור קורין אלאל. התוכנית תשודר החל מהשעה 21:15 ב-כאן 11.צפו בשיר המרגש.

מגישי התוכנית "זהו זה", יחזרו הערב, יום חמישי,  לשיר "ארץ קטנה עם שפם",  אחד משירי המחאה המפורסמים של סוף שנות השמונים, שביצעה קורין אלאל. את השיר כתב מאיר גולדברג והוא הולחן על ידי קורין אלאל לאלבומה השלישי "אנטרקטיקה" שיצא בשנת 1989. שלמה בר אבא, גידי גוב, דב גליקמן, מוני מושונוב ואבי קושניר ממפורסמי ישראל יבצעו את השיר במסגרת התוכנית "זהו זה" שתשודר החל מהשעה 21:15 ב-כאן 11.

זהו זה! היא אחת מתוכניות הבידור המוצלחות בישראל. היא החלא ת דרכה בערוץ הראשון החל משנת 1978 והפכה לסדרת קאלט עם דמויות כמו הבאבא בובה ששיחק מוני מושונוב שכבשו את הקהל בדגש על מלחמת המפרץ אז הפך מוני מושונוב לאחד מהכוכבים הישראליים הגדולים בקרב סלבס בישראל.לאחר התפרצות הקורונה חזרה הסדרה לתאגיד של ערוץ 11 והמשיכה לכבוש קהל אוהדים נאמן.

מוני מושונוב תושב תל אביב, גידל משפחה של אנשי אמנות. הוא נשוי לשחקנית סנדרה שדה כוכבת הסדרה סברי מרנן, אבין של השחקן מיכאל מושונוב ושל הזמרת אלמה מושונוב. מושונוב זכה בפרס אופיר ובפרס האקדמיה לטלויזיה לאחר שלל הצלחות על המרקע ובהם הסרטים:חתונה מאוחרת, קדמה, לצוד פילים, שנת אפס וכבלים. בתיאטרון הוביל  את ההצגה "בגידה" לצד עמיתו אבי קושניר וגם שיחק בסרט 'בדרך אל החתולים" וכן הוביל את המחזה "החדר האחורי" שכתבה עדנה מזי"א לצד רעייתו סנדרה שדה.לצד זהו זה הוא משחק גם בשדרת הילדים "אלישע" וכן במיני סדרה "אלי" על קורות חייו של המרגל הישראלי המפורסםס לצידו של סשה ברון כהן.

לינק לשיר:

קרדיטים:

עיבוד והפקה מוסיקלית: אמיר לקנר

גיטרות: רמי אוסרווסר

פסנתר: איתמר גרוס

בס: אבי יפרח

תופים: עידן פרידמן

כלי הקשה: עידן קופפרברג

חצוצרה: עדי מאירי

טרומבון: מתן ממן

חליל: אמיר לקנר

טכנאי: עידן כץ

מיקס: יונתן דנינו

מאסטרינג: רונן הלל

הוקלט באולפני "ברדו".

מוני מושונוב
מוני מושונוב, אבי קושניר, שלמה בראבא, דובלה גליקמן חברי "זהו זה". קרדיט: מיכה לובטון
שתפו: