עם עונה 13 של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בסופו של דבר, זה אומר רק דבר אחד: שהמפגש המחודש ממש מעבר לפינה. יהיה הרבה מה לפרוק לנשות ה-90210. סיום העונה של RHOBH הטיל כמה פצצות על המעריצים. לאחר ששימש כ-OG מהיום הראשון, רגליו של קייל ריצ'רדס יוצמדו ללהבות. סוף סוף היא זכתה לעריכה קשה לאחר שנים שבהן אילצה את נשות RHOBH האחרות לחלוק את הסודות שלהן. דורית קמסלי הותירה את המעריצים לתהות אם גם הנישואים היו על הסלעים עם PK קמסלי. סאטון סטראקה קיבל את המושב הראשון לצד אנדי כהן כששאר הנשים מתכוננות לריב על המחלוקות הקטנות ביניהן.

סאטון נהיה חולה

בריאותו של הרקדנית לשעבר הייתה נושא מרכזי בעונה 13 של RHOBH, הודות לאובססיה של אנמרי וויילי לוושט של סאטון. אבל כשהיא הכינה את עצמה לתפוס את מרכז הבמה, מצלמות קלטו הבהלה בריאותית מתרחשת בזמן אמת. במהלך ההקלטה של ​​ה-26 בינואר, סאטון נתנה לצוות והבהילה לאחר שהחלה לרעוד ללא שליטה במושב שלה. אנדי ושאר הנשים נותרו נסערים בעליל, כפי שניתן לראות מהקרוואן.

ההצצה הראתה את אם לשניים נאבקת לנשום ונשענת על חברתה הטובה, גרסל בובאה, לתמיכה בזמן ששחקנית "הבא לאמריקה" קראה לעזרה. ידיו של סאטון נותרו סגולות ונפוחות מהאירוע. נראה שסאטון בסדר עכשיו. אבל כמו שדורית מציינת בסוף הקליפ, "אוי אלוהים, זה מפחיד".

להתראות, קייל!

הקליפ נפתח עם אנדי שאמר לקייל שאריקה ג'יין רוצה שהוא "יחלץ" אותה במפגש המחודש מכיוון שלעתים קרובות ניתנו לזמרת Pretty Mess את השאלות הקשות. ולמרות שזה עצוב שקייל עובר גירושים, רק צריך לענות על שאלות מסוימות. לאחר מכן נראית דורית מספרת לאריקה שקייל שלח לה מסר בתקווה להשתיק אותה מלדבר על הפרידה. איכס, אני מרגיש שקייל נכנסת לעידן הנבל שלה.

הספה היא לא מקום בטוח עבור קייל. היא נשאלה על ידי אנדי אם היא "יכולה לראות את עצמה עם מורגן ווייד". השאלה הותירה את אם לארבעה פעורת פה, אבל היא לא בדיוק אמרה לא.

אנדי לא התאפק כששאל, "היו שמועות על בגידה במערכת היחסים שלך. איך הרגשת לראות תמונות שלו ושל אמה מחזיקים ידיים?" קייל ענה מבעד לדמעות, "לא הרגשתי טוב." אני מקווה שיתנו לנו תשובות אמיתיות לגבי מצב הנישואים שלהם. המעריצים היו בלימבו מאז הודיעו על הפרידה ביולי האחרון.

קייל נגד כולם

במקום אחר בטריילר, התברר עד כאב שלרוב צוות השחקנים נמאס מהסירוב של קייל לדבר על חייה האישיים למרות שנרשמה לתוכנית ריאליטי בטלוויזיה. סאטון, פעם חבר קרוב של קייל, נמצא בראש כיתת היורים. היא קראה לבעל הבית לשעבר שלה על כך שיש לו מוסר כפול. השחקנית של ליל כל הקדושים קילס פוצצה את בת ה-52, ואמרה, "כולנו חולקים את מה שקורה בחיינו", ורמזה שלקבוצה אין זכות להתעצבן שהם לא ידעו דבר על מאבקי הגירושים של קייל.

למרות שסאטון מנסה לחקות בגובה הצליל הגבוה שלה "מה", קייל מכחישה את ההאשמות. היא שמה את המסמר בארון הקבורה ואמרה שבעל הבוטיק "נכנס לעונה הזו רק כדי לרדוף אחרי". בכנות, סאטון, אתה לא חושב שלקייל היה קצת יותר בצלחת מאשר פשוט לבוא בשבילך? לדורית היו גם כמה עצמות לבחור עם הבנות לשעבר שלה, וטענה, "הקטנת את החברות שלנו לטיול אחד". קייל הגיב, "ידעת שאם אתה אומר משהו כזה, זה ייצור בעיה גדולה יותר עבורי בתקשורת עם כל המצב של מורגן".

דורית הייתה די קולנית בכל הנוגע לאופטיקה של החברות החדשה של קייל. אז אני מצפה לראות איך היא יוצאת מזה.

קתי הילטון מופיעה

אחרון חביב, יש לנו הופעה מאולתרת של קתי הילטון. היא נראתה כמו ג'וזי גרוסי מ"אף פעם לא התנשקה". אנדי מחבק את קתי בתור הגרנדדאם מבוורלי הילס, אבל אני מבולבל למה היא במפגש המחודש, כשראיתי שהיא לא השתתפה בעונה. הניחוש היחיד שלי הוא שהיא הייתה שם כדי לנחם את אחותה באמצעות ההקלטה הקשה. לא משנה מה קורה, האיחוד של RHOBH עונה 13 הולך להיות מרגש יותר מהעונה, שלמען האמת, הייתה קצת משעממת.

ספר לנו – מה אתה מצפה לראות ממפגש עונה 13 של RHOBH?