יעל בר זוהר מגיעה בימים האחרונים פעמים רבות לבית החולים איכילוב בתל אביב. מה גרם לשחקנית ומנחת הטלוויזיה להגיע לבית החולים בתקופת הקורונה? כל הפרטים בכתבה של חדשות סלבס.

יעל בר זוהר 'מבלה' באיכילוב

יעל בר זוהר רגילה להופיע באולפני טלוויזיה ובסדרות טלוויזיה. תסתכלו על בר זוהר בגיל 40 ותבינו שמדובר באשה בשיא הקריירה ובמצב גופני מעולה. אז מה בדיוק קרה שבימים האחרונים היא מעלה תמונות מבית החולים? בנוסף מסתבר שאביה מנחם בר זוהר, מי שהיה מורה גופני מוכר בשכונת רמת אביב בתל אביב מאושפז בבית החולים איכילוב ובתו שוהה לצידו.

בר זוהר:"ההורים שלנו לא הופכים לבריאים או צעירים יותר".

בפוסט מרגש באינסטגרם כתבה בר זוהר:"כבד את אביך ואת אמך״ . הכי חשוב ! ובכלל חובה עלינו לדאוג להורים שלנו במיוחד״ בימי קורונה״ אלה. ובשנים האלה של ההורים שלנו שלא הופכים לבריאים או צעירים יותר. תזכורת למה חשוב באמת. ובימים אלה בפרט. פרופורציות . עיקר/ טפל. מה באמת חשוב. לפעמים מרדף החיים חזק מאיתנו ואנחנו מתעסקים בשטויות. אז העיקר הבריאות לכולם".

חברתה סנדרה רינגלר איתה הנחתה בעבר את התכנית "מהפך" איחלה לה:"אהובה שלי תהיי חזקה ותחזקי את אבא שלך. גאה בך נשמה שלי".

 

גיא זוארץ ויעל בר זוהר (כל קשר לאביבית בר זוהר הינו מקרי בהחלט)- הסיפור המלא

האשפוז הגיע לבר זוהר בתקופת שיא. היא ובעלה גיא זוארץ מנחה הישרדות והאח הגדול מצליחים יותר מתמיד. בגיל 40 ועם שלושה ילדים ודירה נאה ברמת השרון. כמו כן בר זוהר שהחלה את דרכה המקצועית כתל אביבית מלידה בלהקת השכנים של צ'יץ' והפכה לכוכבת על ולסלבס ב"רמת אביב גימל" כשרון לינוביץ' וכמובן גם כדוגמנית צעירה בפרסומת הבלתי נשכחת בבגד ים ביקיני לפלפל הפכה עם השנים גם לכוכבת ילדים ולמנחה מבוקשת.

בשנים האחרונות היא מנחה תכניות המשך לאח הגדול ולהישרדות העוקבות אחר ההתפתחויות בתכניות המציאות. השנה גם השתתפה בר זוהר בפעם התשיעית בפסטיגל הילדים ושיחזרה  את השיר "כן את יכולה". השנה גם פתחה יעל ערוץ ביוטיוב שידריך סלבס צעירים על ההתמודדות בעולם חיי הזוהר בגיל קטן.

צפו בראיון בערוץ היו טיוב של בר זוהר עם בעלה גיא זוארץ. ל הפחדים שלו על הזוגיות שלנו ועל הישרדות.

יעל בר זוהר בתכנית ההמשך של הישרדות

יעל בר זוהר
יעל בר זוהר צילום מסך