מה הקשר בין אבנר נתניהו, עירית לינור ושני גולדשטיין?מה התשובה? כולם יופיעו בעונה הרביעית של השעשועון "המרדף". בעונה החדשה ינסו עיתונאים ושחקנים מוכרים להביס את הצ'ייסרים איתי הר מן ומיכל שרון העונה החדשה תחל ביום שני, 28 באוקטובר, בשעה 21:15, ותשודר בימים שני ורביעי בכאן 11. מנחה: עידו רוזנבלום

השעשועון המצליח "המרדף" חוזר בעונה חדשה. הפעם, יותר מבעונות עברו, נרשמו גם לא מעט ידוענים לשעשועון, והם יתמודדו העונה עם הצ'ייסרים.אבנר נתניהו בנו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו ומי שזכה בחידון התנ"ך ונחשב לבן הרגוע יותר לעומת יאיר נתניהו הפרובוקטיבי יותר יגיע לראשונה את המסך הגדול.

משתתפים בתוכנית: אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, אנשי התקשורת ג'קי לוי, גדעון לוי, אראל סגל, עירית לינור ואורן נהרי, השחקנים אלמה דישי, אורי גבריאל, נעמי לבוב, יגאל עדיקא, יוסי צברי וגיא אריאלי, הסופר ומספר הסיפורים יוסי אלפי, המוזיקאים מוטי דיכנה וגילי יאלו והדוגמנית שני גולדשטיין. בכל תוכנית יתחרו הידוענים באחד משני הצ'ייסרים איתי הרמן ומיכל שרון.

אבנר נתניהו
איתי הרמן, עידו רוזנבלום ומיכל שרון מחכים לאבנר נתניהו. קרדיט: ינאי יחיאל

התוכנית "המרדף" היא הגרסה הישראלית של שעשועון הטריוויה הבריטי The Chaseהשעשועון עלה לאוויר עם פתיחת שידורי כאן 11 וזכה להצלחה רבה. בתוכנית משתתפים  ארבעה שחקנים שאינם מכירים זה את זה, המשחקים נגד גאון ידע מקצועי המכונה "הצ'ייסר". מדובר בקרבות טריוויה מהירים שמטרתם להעביר כסף לקופה המשותפת. בשלב השני, המתמודדים שניצחו משחקים יחד כקבוצה נגד "הצ'ייסר", במטרה לזכות בפרס הגדול.

משפחת נתניהו בהרכב מלא כולל קאיה

 

View this post on Instagram

 

חג סוכות שמח! ?? (התמונה מלפני כמה שנים, בימים טובים יותר, שאמן נחזור אליהם שוב במהרה!)

A post shared by Yair Netanyahu (@yair_netanyahu) on