עונה 11 של חוקי Vanderpump היה די עמוס באירועים. טום סנדובל עדיין ברגשותיו בכל הנוגע לרייצ'ל לוויס. המתמודדת לשעבר בתחרות היופי השאירה באופן מטפורי את טום על המזבח בזמן שהוא חיכה שהיא תעזוב את הגמילה ותחזור אליה בריצה במהירות הבזק. למרבה הצער, זה לא יצא לפועל עבור טום, כיוון שהוא בילה את כל העונה ברחמים על עצמו וצאו לאהבה אבודה.

מהצד השני, אריאנה מדיקס הבהירה מאוד שהיא לא מתכוונת לבדר אף אחד ששמר על ידידות עם הבעלים של TomTom. אריאנה בודדה את עצמה בתהליך הזה בגלל ההתפרצויות הכועסים אך המוצדקים שלה. קייטי מלוני חיה את חייה הטובים ביותר בעידן הרווקה שלה. ומי ידע ששאנה שי תעניק לילדה מספר אחת בקבוצה ויבס? אבל עם סיום העונה, יש המון אוהדים שצריך לראות במפגש המחודש.

טום צריך לקחת אחריות

עכשיו, אני חושב שרוב מעריצי ה-VPR יכולים להודות שמה שטום עשה לא היה הכי טוב, אבל זה לא שהוא ביצע רצח הון. עם זאת, הבעלים של שוורץ וסנדי היו צריכים להבין איך לכפר על מי שפגע בו. אני אצטרך את אנדי כהן כדי לתת דין וחשבון על הזמר/בעל המועדון/דוגמנית. הוא צריך לענות על השאלה איך הוא התייחס לאנשים סביבו בעשר השנים האחרונות. זה עיקר הבעיה. הפרשה הייתה רק הקש ששבר את גב הגמל עבור הקבוצה.

ג'יימס באמבטיית קצף

הפרק האחרון הראה את ג'יימס קנדי ​​מתיז באמבטיית בועות תוך כדי משחק עם ברווזון גומי. ראשית, אצטרך את תערובת השמנים האתריים שהוא השתמש בו, ושנית, אצטרך את ג'יימס כדי לגשת למפגש המחודש באותה שמחת חיים כמו שהייתה לו באמבטיה ההיא. היליד הבריטי היה נהדר במיוחד העונה. וכפי שכולנו יודעים, הבחור מספר 1 השולט בקבוצה. הוא עשה כמיטב יכולתו כדי לגרום לטום לראות את השגיאה של דרכיו. התובנה וההתמדה של ג'יימס היו יקרי ערך. הוא הקפיד להזעיק את טום יותר מהזדמנות אחת בזמן שניסה לבנות מחדש את הידידות ביניהם.

ג'ו ג'ו על הצרות שלך

דעה לא פופולרית: ג'ו ונברג קיבל עריכה גרועה. יליד קליפורניה הוקם לכישלון. מהיום הראשון, היא התגלתה כשעיר לעזאזל/נבל שמעולם לא נועד להיות מחובק על ידי בנות חוקי Vanderpump האחרות. זה יהיה נחמד לראות את ג'ו ושאר הנשים מדברות על ההערות שלהן ועל מעשי ילדות מרושעים. אני חושב שצריך להבהיר שסוג זה של התנהגות אינו בסדר.

אבל הלב שלי נמס עבורה אחרי שג'ו חשפה את נשמתה על רגשותיה האמיתיים כלפי טום שוורץ. היא בהחלט חשבה שיהיה לה עתיד עם טום. הייתי רוצה לראות את ג'ו נותנת חמש דקות על הספה כדי להביע את רגשותיה, ובתקווה לקבל עדכון על חיי האהבה שלה. זה יהיה גם טוב עבור ג'ו לומר את השלום שלה לטום, בתקווה לתת סגירה.

נקמת האימו-קייטי

מעריצים דנים איך יש להם יותר כימיה מינית עכשיו כשהם גרושים מאשר אי פעם כשהם באושר נישואין. הצפייה בטום מנסה כמיטב יכולתו לחזר אחר קייטי בסן פרנסיסקו נתנה אווירה של חוקים של OG Vanderpump. זה היה קליל, כיף וחמוד. אל לנו לשכוח שטום היה תחת נכון בדרך שבה התייחס לג'ו, דחף את סנדי על אריאנה, ועדיין מזלזל בנשים בתוכנית. חבל שקייטי לא יכולה להתייחס לטום כפי שטום מתייחס לכל אישה אחרת. הנקמה תהיה מתוקה.

אהבה הפסידה או ניצחה

לזמר The Good as Gold ולברוק דייויס הייתה שנת נישואים שנייה קשה. ברוק מרגיש לא מוערך, ושיאנה מותשת. העונה הדגישה את החיכוך בין השניים עם מריבות מרובות. במפגש המחודש, יהיה נחמד לראות את האהבה שאנו יודעים שיש בין השניים. גם לברוק וגם לשיאנה יש גב אחד של השני, ואני רוצה לראות אותם מסתיימים בקול גבוה לעונה 11.

ספר לנו – מה אתה מקווה לראות ב-VANDDERPUMP RULES עונה 11?