כוכב בית קיץ לינדזי האברד חגגה את חתונתה הקרובה (האומללה) עם מקלחת כלה לכבודה באוגוסט 2023.

רבים מחבריה לצוות הנוכחיים והקודמים היו נוכחים. דניאל אוליברה, סיארה מילר, סמנתה "סם" פהר, גבי פרסקוד ואמנדה בטולה היו כולן נוכחות.

אבל איפה היה פייג' דה-סורבו? למרות שלינדזי ופייג' לא כל כך קרובות, למה פייג' לא הייתה במסיבה?

פייג' מסבירה הכל

בפרק ה-2 במאי של Summer House, פייג' הסבירה מדוע בחרה לדלג על מקלחת הכלה של לינדזי. במהלך הנסיעה שלהם להמפטונס, פייג' שאלה את סיארה איך המקלחת של לינדזי. סיארה פשוט אמרה שזה "חמוד מאוד".

באיד וידוי בהפקה, פייג' הסבירה את היעדרותה בדוכן המפואר. "לינדזי, איזה ענף זית להזמין אותי לחתונה שלך," היא אמרה. "אני לא לוקח את זה בקלות. אני מרגיש שינוי גדול מאוד בגישה ובהתנהגות של לינדזי כלפי כולם… אני אעז לומר, היא מאוד נחמדה."

"אבל תסלחי לי, גב' מנרס," היא הוסיפה, "אני לא הולכת לחתונה של מישהו שאני לא מוזמנת לחתונה. בחייך."

מה פייג' פספסה?

המקלחת של לינדזי התקיימה במסעדת Cathedrale במלון Moxy East Village בניו יורק. באותה תקופה, לינדזי שיתפה את אנשים מדוע המקום היה התפאורה המושלמת לנושא מסיבת הגן שלה.

"יש בו כל כך הרבה ירוק, זה כמעט כמו החממה הזאת בתוך המסעדה," היא זרחה. "זה פשוט מקום כל כך יפה. הנושא פשוט תואם את המיקום."

לינדזי נראתה כלה בשמלת מיני קפלים לבנה עם מותניים כרוכים. היא השלימה את הלוק עם נעלי סטיב מאדן ותכשיטי ניקול רוז.

לא נחסכה עלות על האוכל. למרות שגבי וסם חלקו בצחוק מקל לחם, אמנדה נהנתה מחטיף מלוח. "צ'יפס עם קוויאר הוא השילוב הטוב ביותר אי פעם," היא אמרה, והזכירה לי את ארין ליצ'י מגישה קוויאר לנשים של עקרות הבית של ניו יורק בפרינגלס בביתה בהמפטונס.

כל ההימורים היו מובטלים כשהפסטה עם הכמהין יצאה. "בוא נלך לעזאזל!" אמנדה קראה, חופרת פנימה.

בית הקיץ ממשיך בימי חמישי בשעה 21:00 בבראבו.

ספר לנו – האם אתה מסכים שפייג' לא הייתה צריכה ללכת למקלחת אם היא לא הוזמנה לחתונה? האם ידעת שזה בכלל חוק?