בזמן קארל רדקה הביע את מורת רוחו מארוסתו לשעבר לינדזי האברד לאחר שהטילה ספק בפיכחון שלו, לינדזי מאמינה שמעריצי סאמר האוס יבינו למה היא עשתה את זה כשהם ראו את עונה 8 ויקבלו את ההקשר.

בשיחה עם US Weekly, לינדזי מבטיחה שיש עוד בסיפור. "אני חושבת שברגע שתראה את הפרק, תראה את הסיפור הגדול והמלא יותר שמגיע עם מה שקרה בטריילר", הסבירה. "כל אחד יקבל את הדעות שלו".

למה לינדזי פקפקה בפיכחון של קארל?

היא שיתפה שהיא מודאגת לגבי קרל וחזרה על כך שכשהפרק צולם, היא עדיין הייתה מאוהבת בו. וככל שהיא ידעה אז, הם עומדים להתחתן.

"כל תשאול שעשיתי בא מאהבה ודאגה, כפי שהיית עושה לגבי כל החלטה או התנהגות מוזרה של בן הזוג שלך", הסבירה לינדזי. היא מקווה שמעריצי התוכנית לא ישפטו עד שיראו את כל הפרק.

"אם אתה מפגין התנהגות מוזרה, אני אתחיל לנסות להבין מאיפה באה ההתנהגות המוזרה הזו", הוסיפה. "אבל זה רק בגלל שאני אוהב אותך, ואני מודאג."

בתחילת עונה 8, בני הזוג היו בעיצומו של תכנון החתונה. ואז, קארל התקשר למצלמות כדי לסיים את הדברים. לינדזי טענה שהיא "עיוורת". אבל לקארל יש סיפור אחר.

לינדזי הודתה שלא יהיה לה קל לצפות בפרקים הקרובים, אם כי מציאת סגירה לאחר הפרידה עוזרת.

"אני רק צריכה להמשיך להזכיר לעצמי שכבר חייתי את זה", אמרה. "זו הייתה אחת החוויות הכי טראומטיות בחיי הבוגרים, אבל זה כבר נעשה. אני כבר עברתי את זה. כבר עשיתי את הריפוי,” היא סיימה.

אני לא יכול להאשים אותה. למרות שהחלים, זה אף פעם לא נעים לראות את מערכת היחסים שלך מתפרקת יחד עם אינספור צופים.

בית הקיץ עונה 8 ממשיכה בימי חמישי בשעה 21:00 בבראבו.

ספר לנו – הזדעזעת שלינדזי הטיל ספק בפיכחותו של קארל? האם ראית את הכתובת על הקיר עבור הזוג?