ה עקרות בית אמיתיות של מיאמי היה נהדר על בראבו לפני שהוא בוטל. עכשיו זה נהדר אחרי שהוחזר מערימת הדחייה. צוות השחקנים הנוכחי מורכב מגוארדי אבראיירה, ליסה הוכשטיין, ג'וליה למיגובה, ניקול מרטין, אלקסיה נפולה ולרסה פיפן. עם קיקי בארת', אדריאנה דה מורה ומריסול פאטון כידידים של. בעוד שחלק מהפנים השתנו, זה כמו לחזור ל-Chiers, שם כולם יודעים את שמך.

הנוסטלגיה היא אמיתית

במהלך המגיפה, צפיתי מחדש בעקרות הבית האמיתיות של מיאמי, והיו כמה דברים ששמתי לב אליהם. הזיכיון מייצג במדויק את מיאמי – עיר טרופית של צבעים עזים וכור היתוך לאמריקה הלטינית. הנשים שיקיות ומפתות ומעניקות לי חיבה עגומה שלא הרגשתי הרבה זמן. העונות המעודכנות, ממש כמו המקור, הן שלמות טהורה. מלא מותרות והזיה, ומחנה טהור במלוא הדרו.

הזיכיון נותן תחושה של רומנטיקה, כשהמעריצים יכולים להמשיך בדיוק מהמקום שבו המצלמות הפסיקה. היה נחמד לראות שהנשים לא השתנו הרבה, מלבד אולי הפנים שלהן. הם עדיין דיברו שילוב של אנגלית וספרדית, לבשו בגדים אוונגרדיים ונהנו כאילו אף אחד לא צפה. צוות השחקנים של מיאמי הוא קוסמופוליטי במיוחד, כשהגברות הן באמת חלק מהסצנה החברתית העילית במיאמי. כולם מחוברים בצורה מטורפת בעיר הקסומה ומשתתפים באינספור אירועים בזמן החופש שלהם.

דרמה היא Muy Caliente במיאמי

מהיום הראשון דאגו נשות מיאמי להביא את הדרמה. זה עזר שרבות מהנשים כבר היו קבוצת חברים מלוכדת. אבל אפילו למתחילים לא היה אכפת ללכלך את רגליהם. צוות השחקנים תמיד היה פתוח לגבי חייהם הפרטיים, כאשר אלקסיה מדברת בחופשיות על המאהב הסודי של בעלה לשעבר. העונה הזו מציגה את ליסה מפרטת כל רגע של גירושיה הנוראיים. אף פעם לא נותרו שאלות ללא מענה, והמעריצים מעריכים זאת.

ההפסקה עשתה פלאים עבור הזיכיון

לאחר הפסקה של שמונה שנים, בראבו קיבלו את ההחלטה הטובה ביותר בחייהם להחזיר את הנשים של מיאמי. האתחול מחדש התקבל כל כך טוב שהסדרה הועברה מפיקוק לבראבו שוב, שם היא שולטת על העליונה. נכון לעכשיו, עקרות הבית האמיתיות של מיאמי הן אמת המידה, לדעתי, לאופן שבו בראבו צריך לייצר את שאר הזיכיון. RHOM היא כיום הטרנדית ביותר, כאשר הייצור נקרא לעתים קרובות בשל נקודת המבט העכשווית שלה כשמדובר בערים אחרות.

הזיכיון של מיאמי מסוגל לאמץ את הנשים שגם הן בעלות מותג גבוה כשהן מתערבבות מבוגרים וצעירים יותר, ארציים והזויים בצורה חלקה. שנים קודם לכן, בראבו ניסו לעשות את אותו הדבר על עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק כשהציגו את ליאה מק'סוויני, אבל המהלך לא היה אורגני, והמעריצים ראו ישר את ההצגה. השקעה נכונה בקאסט החדש, כפי שעשתה הרשת עם ניקול וגרדי, נתנה עומק לזכיינית. במקום להצטרף לתוכנית כדי למצוא את הנישה שלהן, שתי הנשים הגיעו עם קריירות מוגדרות כבר ועם תחושה חזקה של עצמיות.

ג'וליה עשתה היסטוריה

זה היה רגע גדול כאשר ג'וליה הוכרזה כחברת צוות שחקנים, כי זה סימן שינוי בחברה מכיוון שג'וליה הייתה הכוכבת הגלויה הראשונה של Real Housewives. ג'וליה חולקת את חייה עם הטניסאית המקצוענית בדימוס מרטינה נברטילובה, והצמד הוא הזוג החד-מיני הראשון בזכיינית. בין אם בראבו ידע זאת ובין אם לא, הגיע הזמן להציג זוג לסביות בזמן שהיפהפייה הרוסית ניווטה את חייה במיאמי ובחווה שלה.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי נראות כמו תוכנית מושלמת לאופן שבו בראבו באמת צריך לאמץ ערים אחרות ולשלב יותר מאשר רק 1% שחיים מאחורי שערי הזהב. אני מוכן להמשיך לצפות בזיכיון באדיקות כל עוד הרשת לא תנסה לתקן את מה שלא מקולקל.

ספר לנו – האם אתה חושב שבראבו עשה את הדבר הנכון באתחול מחדש של RHOM?