כל בעלי העסקים באזור חדרה את זה יודעים – אם רוצים הצלחה בשיווק העסק שלהם, הם חייבים להיות יותר נוכחים בזירת הרשת. כולם מחפשים היום בתי עסק ונותני שירות דרך מנועי החיפוש כמו גוגל, ולכן זה חשוב ביותר שכל בעל עסק ולא משנה איפה הוא ממוקם ברחבי הארץ ידאג לייצוג הולם ופופולרי ברשת.

קידום אתרים הינו תחום חדש יחסית בו לוקחים שם של בית עסק או נותן שירות עסקי ומפרסמים אותו דרך אתרי החיפוש. כולנו מחפשים דברים באינטרנט – החל ממוצרים פשוטים, איך להכין מתכון מסוים או חופשה בחו"ל. ייתכן והדבר הבא שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם ישאלו עליו קשור לבית העסק שלכם! זוהי הזדמנות נהדרת לשווק את עצמכם בצורה יעילה וחכמה בטלפון החכם ובמחשבים הניידים איתם אנשים מסתובבים כל הזמן.

פעילות ברחבי האינטרנט מניבה תוצאות טובות יותר

אם אתם פעילים ברשתות החברתיות, יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים שיותר אנשים יפנו אליכם – יהיה לכם קשה להסתדר בלי קידום אתרים בגוגל. קידום אתרים באשדוד או קידום אתרים בחדרה יכול להוכיח את עצמו יעיל ביותר למשיכה של לקוחות פוטנציאלים שישמעו עליכם ראשונים. מה שקורה זה שחברת קידום האתרים theseo.co.il תפעל לקידום האתר שלכם בראש רשימת התוצאות שהחיפוש בגוגל יניב. כך אתם תופיעו בין הראשונים אצל אנשים נייד או במחשב, עם חשיפה ארוכה יותר!

היופי ב-SEO זה שכל אחד יכול לעשות את זה. זה נגיש הרבה יותר ממה שאתם חושבים. מהיום, במקום לשלם עבור מודעות דפוס מסורתיות או פוסטים ממומנים, השקיעו בכלים עדכניים ורלוונטיים שבאמת משתלמים ועושים את העבודה! רק זה יכול להוביל לערך רב יותר בטווח הארוך עבור העסק שלכם.

זה מביא לכם יותר לקוחות באמצעות חיפוש אורגני

מעל 50% מכלל תעבורת האינטרנט מגיעה דרך חיפוש אורגני, ו-60% מהמשווקים מצהירים כי הלידים האיכותיים שלהם מגיעים מלקוחות שעברו דרך קידום SEO. למה? כי הם אלו שמחפשים פתרון, והעסק שלכם מציע את התוצאה שמובילה אותם אליכם. כלומר, במקום שאתם תרדפו אחרי לקוחות, הלקוחות רודפים אחריכם.

הדירוג בעמוד הראשון של גוגל הינו קריטי לנראות ושכיחות עסקית. זה חשוב מאוד על מנת להיראות בעיני הלקוחות. טיפוס למיקום העליון ברשימת תוצאות החיפוש בגוגל יכול אפילו להכפיל את שיעור הקליקים לאתר שלכם. כל מה שנדרש זה צוות מקצועי ומיומן שיעשה עבורכם את עבודת הקידום על הצד הטוב ביותר.

יצירה של חווית אינטרנט מהימנה ואיכותית ללקוחות

לחיצה על גבי העמוד הראשון בתוצאת החיפוש תלויה לחלוטין במבנה שאתם בונים לעצמכם וכמה שאתם משקיעים על הקידום. בקידום אתרים עובדים גם בתחום של הקפצת תוצאת החיפוש שלכם למקומות הראשונים וגם לגבי הנראות הוויזואלית של האתר שלכם, כך שיהיה נגיש יותר ואטרקטיבי יותר בעיני לקוחות פוטנציאליים.

הכתבה בשיתוף SEO co, חברה לקידום אתרים בגוגל

קרדיט תמונה: freepik