סילבן אדמס ומדונה מגיעים עם משלחת של 135 איש: 40 חברי מקהלה בראשות הראפר קואבו, 25 רקדנים ועשרות אנשי מקצוע האמונים על הכוריאוגרפיה, הבמה, התאורה והווידאו ארט. סילבן אדמס: “זהו כבוד גדול להביא את מדונה לישראל להשתתף בתחרות המוזיקה הגדולה ביותר בעולם”.

הבוקר נחת בישראל מטוסו הפרטי של הפילנתרופ היהודי סילבן אדמס ועליו הזמרת האייקונית מדונה מלווה באנשי ציוותה. מדונה נוחתת בישראל הודות לתרומתו ויוזמתו של איש העסקים והפילנתרופ הישראלי-קנדי מר סילבן אדמס אשר עמד גם מאחורי הבאת מרוץ האופנים היוקרתי ג’ירו דה איטליה לישראל ומקדיש את חייו לחיזוק וקידום תדמיתה ומעמדה של ישראל בעולם.

עם סגירת הפרטים הלוגיסטיים האחרונים להבאת מדונה אמר סילבן אדמס “זהו כבוד גדול עבורי לארח את מדונה בישראל. האירוויזיון המתקיים בתל אביב מהווה את תחרות המוזיקה הגדולה והחשובה בעולם ואני נרגש כי מדונה תהיה הפנים של האירוויזיון ותוסיף מנות גדושות של רייטינג, עניין והתרגשות למה שאני מקווה שיהיה אירוע האירוויזיון המוצלח ביותר שהיה עד היום. האירוויזיון מאגד מדינות, תרבויות, סובלנות וחברות באמצעות מוזיקה וישראל היא הבית המושלם לאירוח התחרות ולקידום ערכים אלו. אני מאמין שכל תושבי ישראל מצטרפים לברכות שלי ומקדמים באהבה את פניה של מדונה.”

מדונה מגיעה בראש משלחת גדולה המונה 135 חברי צוות בתוכם 40 אנשי מקהלה אליהם יתלווה הראפר הנודע קואבו אשר יצטרף לביצוע של אחד מהשירים שתשיר מדונה מהאלבום החדש, 25 רקדנים מקצוענים שילוו את הופעת הזמרת על הבמה ועשרות אנשי צוות האמונים על הכוריאוגרפיה, הבימוי, התאורה, הווידאו ארט והאנימציה אשר ייקחו חלק בהקמת מופע מרהיב במסגרת האירוויזיון.

 

מדונה שוב על הבמה

 

View this post on Instagram

 

A moment of self reflection. …………….. ?❌ #madamextheatre #legrandrexparis

A post shared by Madonna (@madonna) on

 

מדונה מתחזה למשה דיין

 

View this post on Instagram

 

My Fever Finally Broke………..time to start rehab for shows in Philly!! Madame ❌ does not like to be sick or injured. #madamextheatre #fever

A post shared by Madonna (@madonna) on

 

מדונה
מדונה. צילום:chrisweger באדיבות ויקפדיה https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/