מגי אזרזר חתונה וניקיון באותה השנה. אחרי החתונה המתוקשרת עם קותי סבג הפכה השחקנית מגי אזרזר לשגרירת מותג הטיפוח גרנייה, ולקחה חלק יחד עם בכירי ועובדי לוריאל ישראל, בניקוי חופי הרצליה ופינוי פסולת הפלסטיק.

השחקנית מגי אזרזר מתגייסת לניקוי חופי הים בישראל.


לרגל יום ניקוי הים הגדול
מגי אזרזר סבג ניקתה את חוף אכדיה בהרצליה. בשישי האחרון (30.10) הגיעו מאות מתנדבים, ליותר מ-100 מוקדים לאורך חופי ישראל (ממפרץ אילת ועד הכנרת)כדי לנקות את החופים ובמטרה  להגביר את המודעות לשמירת הסביבה החופית והימית ולקדם חקיקה להפסקת השימוש בפלסטיק חד פעמי המהווה פגיעה אנושה באיכות הסביבה.בין המתנדבים בחוף בלטה השחקנית מגי אזרזר, אשתו של קותי סבג ושגרירת מותג הטיפוח גרנייה, אשר לקחה חלק יחד עם בכירי ועובדי לוריאל ישראל, בניקוי חופי הרצליה ופינוי פסולת הפלסטיק.

מגי אזרזר ניקתה את חוף אכדיה בהרצליה.

דניאלה פרוסקי – שיאון סמנכ"לית תקשורת וקיימות בלוריאל ישראל מסרה: "במסגרת אסטרטגיית הקיימות של מותג הטיפוח גרנייה, פועל המותג באופן עקבי הן לצמצום משמעותי של הפלסטיק במוצריו ובאריזותיו והן להעלאת המודעות לשימור איכות הסביבה וצמצום השימוש בפלסטיק חד פעמי, המהווה בעיה עולמית אשר פוגעת, בין היתר, בחופי העולם כולו, כמו גם בישראל, בה עד 90% מהפסולת הימית כמעט ואינה מתכלה. אנו גאים לקחת חלק ביום חשוב זה יחד עם עובדינו, ולעורר מודעות ציבורית לנושא, במטרה ליצור שינוי חברתי וסביבתי".

לאחרונה עלה המותג גרנייה בקמפיין סביבתי בישראל, בשיתוף עמותת אקואושן תחת המסר "שמים סוף לחד-פעמי בחוף",  במטרה לשמור על החופים והים נקיים מפלסטיק חד פעמי.  בקמפיין מככבת  השחקנית מגי אזרזר והוא נועד לעודד  את הפחתת השימוש בפלסטיק חד-פעמי ומעבר לרב-פעמי שאינו מזיק לסביבה, שמירה על החופים נקיים מפלסטיק חד-פעמי והעלאת המודעות הציבורית לקיימות ואיכות הסביבה, זאת לצד הפחתת הפלסטיק באריזות המותג, ברכיבים, בשיווק ובהפצה.

מגי אזרזר
מגי אזרזר ודניאלה פרוסקי שיאון צילום אסף לב
מגי אזרזר
אזרזר ודניאלה פרוסקי שיאון צילום אסף לב (Medium)
מגי אזרזר
מימין נטע קרצו נייגר מגי אזרזר דניאלה פרוסקי שיאון ומיכל וימר לוריא צילום אסף לב (2) (Medium)
מגי אזרזר
מגי אזרזר צילום אסף לב

האינסטגרם של מגי אזרזר סבג

 

View this post on Instagram

 

.? עכשיו שיש זמן ואין ספר!!! ויש קולקציה חדשה לצביעת שיער בבית, לבד, בכייף שלך @garnier_il

A post shared by Magi Azarzar sabag (@magi_azarzar_sabag) on

 

בת כמה מגי אזרזר?

בת 32 מגי שנולדה בשם מרגלית אזרזר נולדה ב-10 בספטמבר 1986) היא שחקנית ישראלית מובילה הנשואה לקומיקאי קותי סבג.

מגי נולדה בעיר בת ים. בגיל צעיר עברה משפחתה להתגורר בנתניה ויש לה חמישה אחים. היא החלה ללמוד משחק בבית ספר לאמנויות בנתניה.לאחר הצבא היא המשיכה ללמוד אצל יורם לוינשטיין וגם אצל ניסן נתיב.

עברה עם משפחתה לנתניה. היא השנייה במשפחה בת שישה ילדים. למדה משחק בבית הספר לאומנויות "הבוסתן" בנתניה.

הקריירה של מגי אזרזר

היא החלה את דרכה בתיאטרון הערבי יהודי ביפו. פרצה לראשונה בסדרה ניויורק ומשם המשיכה לסדרות ילדים כמו חסמבה והחממה.

היא הפכה לכוכבת של ממש בסדרה החממה של ליטל שוורץ בתפקיד הפרחה 'שני'. כיכבה גם בסדרה בתולות כחוקרת משטרה ובסדרה בכיכובה "ויקי" שם גילמה שרה בממשלה.