מגי אזרזר חוזרת לפעילות וגם לבמת התיאטרון עם ההצגה "אפס ביחסי אנוש". במסגרת צילומי הקמפיין לגרנייה היא עדכנה: "אחרי שישבנו שנה בבית, כיף לחזור לחיים".

 

בסוף השבוע האחרון, הגיעה השחקנית מגי אזרזר  לסט צילומים בלופט תל-אביבי לרגל צילומי קמפיין קיץ 2021 של מותג הטיפוח 'גרנייה', הכולל מוצרים טבעיים לטיפוח הפנים, הגוף וצבעי שיער.

מגי חוזרת לאפס ביחסי אנוש

לצוות סיפרה מגי שאת ערב חג  הפסח  חגגה  עם  המשפחה המורחבת, ובקרוב מתכננת לחגוג את  המימונה אך באירוע מצומצם יותר.

עוד הוסיפה מגי, כי בקרוב היא חוזרת לבמת התיאטרון אליה כל כך התגעגעה. שם היא משחקת תפקיד ראשי בהצגה "אפס ביחסי אנוש". ובמוצ"ש, יחגגו השחקנים במופע מיוחד, 40 שנה לבית ליסין, שבו היא מתרגשת לקחת חלק.

מגי שיתפה  את הצוות ואמרה: "אני ממש מתרגשת לצאת סופסוף לצילומים, אחרי שישבתי כשנה בבית. כיף לחזור לחיים! בעיקר נרגשת וגאה להיות חלק ממותג שחרט על דגלו – "יופי ירוק לכולם".

"(green beauty for all) המקדם את איכות הסביב.ה ולאחרונה קיבל גם את האישור הרשמי של הארגון העולמי CRUELTY FREE INTERNATIONAL, הארגון המוביל להפסקת ניסויים בבעלי חיים, נושא הקרוב במיוחד ללבי".הוסיפה אזרזר.

נטע קרצו-נייגר, מנהלת התקשורת של המותג הפתיעה את אזרזר עם ליין המוצרים החדש של גרנייה. שהעניקה לה כמתנת חג מהמותג ואמרה לה: "כמותג המחוייב לאג'נדה סביבתית. השיק גרנייה בקבוקים הניתנים למחזור, כי אין לנו טבע אחר והשינוי בהתנהגות כלפי הסביבה תלוי רק בנו."

בתום הצילומים מגי הדגימה לכל צוות הביוטי איך היא עושה בעצמה את ה"קוקו בננה" המפורסם שלה. כמענה לשאלות הבלתי-פוסקות שהיא מקבלת ברשתות החברתיות.

הסיפור של מגי אזרזר ואפס ביחסי אנוש

ההצגה אפס ביחסי אנוש מבוססת על סרטה של טליה לביא. ההצגה עולה במסגרת תיאטרון בית ליסין בכיכובם של מגי אזרזר ומשי קליינשטיין.

כזכור הסיפור עוסק בשלוש חיילות במשרד שלישות נידח ובהם דפי בכיכובה של קליינשטיין שחולמת על תפקיד בקריה. זוהר בכיכובה של אזרזר שלא סופרת אף אחד וחולמת על זוגיות ואירנה בכיכובה של הזמרת דיאנה גולבי שמגלמת חיילת קשוחה שעלתה מרוסיה.

 

מגי אזרזר
מגי אזרזר בקמפיין חדש למותג טיפוח גרנייה צילום שי פרנקו