הצפון הוא אחד האזורים הכי מתויירים בארץ וזאת מפני שיש בו כל כך הרבה אטרקציות שמתאימות לכל המשפחה. אטרקציות בצפון כוללות מסלולי טיול וגם המון אפשרויות לספורט אתגרי נהדר. בדקנו עם פורטל קרמל על האטרקציות הכי נחשבות כיום והרי לכם התוצאות בכתבה הבאה.

מגוון אטרקציות שמומלץ לעשות שמגיעים לצפון

קטיף תותים לילדים ומשפחות

תותים טובים אוהבים מכת קור ולכן הכי טוב לערוך קטיף שלהם באזור הצפון. תוכלו להגיע אל קטיף תותים המוצע במקומות שונים באזורי הגליל והגולן אשר שוכנים בצפון הארץ. ילדים נהנים מאוד בקטיף תותים. הם מקבלים סלסילה למילוי וגם בדרך אוכלים מה שקטפו בעצמם וזו חוויה מקסימה אפילו לילדים ממש קטנים בני שנתיים ושלוש. מדובר בפעילות משפחתית מקסימה וטעימה. ניתן כיום להגיע גם לקטיף דובדבנים ועוד סוגים שונים ומגוונים של קטיף. רוב המרכזים נמצאים בצפון, אך ניתן למצוא גם כמה באזור השרון ובדרום הארץ.

פינות ליטוף, האטרקציה הכי טובה עבור ילדים קטנים

כבר שהילד שלנו תינוק, אנו מחפשים עבורו פעילויות מתאימות. בגיל שנה ושנתיים ג'ימבורי יהיה המקום שהכי הרבה תגיעו אליו, אך בגיל שלוש האטרקציה שהכי מושלמת היא ללא ספק פינת ליטוף. זה הזמן לקחת את הילדים להכיר חיות מקרוב ויש המון פינות כאלו באזור הצפון. בפינות ליטוף לרוב יש ארנבות, עיזים וכל חיה שניתן ללטף וילדים קטנים מתלהבים מאוד מפעילות זו.

מסלולי טיול עם ילדים קטנים

עוד אטרקציה נהדרת מבין שלל אטרקציות בצפון היא לקחת את הילדים הקטנים שלכם למסלולי טיול קלים ולהתחיל להכיר להם מקומות בארץ. תתפלאו כמה ילדים קטנים אוהבים לטייל בנחלים ולטפס בהרים מתונים. זה הזמן להגיע לאזורים עם מערות וללכת עם פנסים. החוויה מטורפת עבורם והם חוזרים עייפים אך מרוצים מאוד. ניתן להשכיר צימר ללילה ולעשות מספר מסלולים.

ג'ימבורי לילדים קטנים מאוד

אם הילדים שלכם בגילאי חצי שנה עד שנתיים ואתם מעוניינים בפעילות נחמדה עבורם, ההמלצה היא ללכת ולהנות במרכזי הג'ימבורי השונים בארץ. בכל עיר כיום קיימים מרכזים כאלו. כנסו לפורטל קרמל וחפשו את מתחמי הג'ימבורי הכי שווים שיש.

לייזר טאג

ילדים בגילאי שמונה ומעלה יהנו מאוד במשחק בקבוצות שנקרא לייזר טאג. אל משחק זה מומלץ לבוא כאשר אתם מעוניינים בפעילות חברתית עבור קבוצה גדולה או אפילו כיתה. במשחק יחלקו אתכם לשתי קבוצות המתחרות זו בזו ומטרתם להגיע אל הדגל. סוג של שחמט כזה. המשחק טומן בחובו ערכים מצוינים של שיתוף פעולה, עזרה הדדית והקשבה ולכן הוא מומלץ מאוד לילדים ונוער. המשחק מזכיר מעט את כדורי הצבע, רק שלא מדובר בכדורים כואבים אלא בקרן אינפרא אדום

לסיכום, מי שמחפש אטרקציות מצוינות לבילוי עם המשפחה ובמיוחד עם ילדים קטנים, זה הזמן להיכנס לפורטל קרמל ולהתחיל בתכנון הטיול המשפחתי הבא שלכם.

צילום : FREEPIK