מארינה מקסימיליאן הזמרת והשחקנית לקחה את ביתה ליצ'י לוסיה לאריזת חבילות מזון לניצולי שואה. במקביל היא מוציאה קליפ חדש עם בעלה גיא מנטש ונערכת למחזמר גיבורי העל עם שירי מימון וחנן בן ארי.

מארינה מקסימיליאן בלומין מנטש עושה טוב ומקבלת טוב.

הזמרת והשחקנית שפרצה לחיינו בתכנית הריאליטי הכוכב נולד, התחתנה עם גיא מנטש המוסיקי מגיא ויהל וגם הפכה לשחקנית בסדרה פאודה לא מפסיקה ליצור לייצר ולעשות טוב. מי שסיימה במקום השני בכוכב נולד 5 אחרי בועז מעודה עקפה אותו בסיבוב עם שלל שירים ואפילו זכייה בתואר שמרת השנה ב2014.

מארינה מקסימיליאן
מארינה מקסימיליאן וגיא מנטש – ביחד. צילום מסך מערוץ היו טיוב של מארינה מקסימליאן

מקסימיליאן התגלתה גם כשחקנית מוכשרת לאחר שגילמה בסדרה פאודה את הילה בשן ראש שלוחת עזה בשב"כ ואפילו התארחה בתכנית של ארץ נהדרת. השנה היא גם הפכה לדוגמנית לאחר שאופנת קרייזי ליין בחרו בה להחליף את גלית גוטמן כפרזנטורית.

הבנות של מארינה מקסימיליאן

את השנה החדשה היא פתחה בחשיפת בתה ליצ'י בתם שלה ושל גיא מנטש מהצמד גיא ויהל לשניים יש שתי בנות, ליצ'י לוסיה ודומיניק טנא. ומקסימליאן התמסדה בשנים האחרונות אחרי מערכות זוגיות סוערות עם הדוגמן אנחל בונני, הכדורסלן הפרובוקטיבי גילי מוסינזון וחתונה וגירושים מעמית קרני אחרי שנת נישואים בודדת.

מקסימליאן הגיעה לאריזת חבילות מזון לניצולי שואה לקראת השנה החדשה עם בתה וכתבה:"זו דרך לפתוח שנה! לקחת את ליצ׳י לאריזת סלי מזון לחג לקשישים מיעוטי יכולת . פתיחת שנה עם משמעות . שנהיה לראש של טוב לב ולא לזנב של מושחתים חסרי תחושת שליחות .תודה לעמותה לעזרה המיידית לניצולי שואה על עבודת קודש".

במקביל נערכת מקסימליאן למחזמר גיבורי העל בהשתתפותם של שירי מימון וחנן בן ארי וכבר החלה בצילומים ואפילו כתבה:"ששום קורונה לא תעצור אותנו מלחגוג את החיים. וכשאני אהיה גדולה אני אלמד להיות זקופה".

 

View this post on Instagram

 

גיבורי העל גרסאת המחזמר ? Backstaging with these incredible fox ❤️????♥️

תודה לבינת על הזדמנות לערב בלתי נשכח (תחת ההנחיות ) וששום קורונה לא תעצור אותנו מלחגוג את החיים !

(וכשאני אהיה גדולה אני אלמד להיות זקופה ולא כמו בתמונה מספר 2 ?)

@shirimaimon1 @hananbenariofficial @shimonbuskilaofficial @mayawerner @shurarishona @littelitz

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

מארינה מקסימליאן דואט וגיא מנטש ביחד

לאחרונה היא הוציאה קליפ לוהט ביחד עם בעלה וכתבה כי זה הגיע בעקבות הבידוד והקורונה:" כבר חצי שנה אנחנו ביחד, כל הזמן
עם הסרטים שלנו והפחדים שלנו והאהבה המטורפת.נעים בין זוגיות הורות יצירה ותשוקה".

"שנים שאנחנו יודעים שיגיע הרגע הכי הנכון שבו נוציא שיר משותף".

ואין תקופה מתאימה יותר מהתקופה המטורפת שכולנו עוברים עכשיו כדי לצעוק בקול גדול -"איתך, גם סוף העולם לא מפחיד אותי…"
ואם כבר חיים בסרט אז בסרט הוליוודי מהחלומות שלי שאותו צילמה ביימה וערכה דריה גלר הצלמת הבינלאומית שברזומה שלה נמצאים כמה מהקליפים החשובים שנעשו בשנים האחרונות בתעשיית המוסיקה העולמית.מתרגשת בטירוף לשחרר לעולם את הדבר הכי אינטימי שאני יכולה לתת. אוהבת אתכם
ואוהבת אותך הכי בעולם נסיך שלי תודה שאתה בשבילי עוגן ומעוף. הקליפ הלוהט  ביחד של מארינה וגיא מערוץ היו טיוב שלה בסוף הכתבה.

 

View this post on Instagram

 

I’m so lucky ♥️❤️?

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on