מתי Deal or No Deal Island הוכרז, הנחת היסוד נשמעה מטורפת. זה שילוב של Deal or No Deal המקורי, מעורבב עם Survivor. קצת. במהלך המשחק הזה, 13 המתמודדים שוהים על האי הפרטי של הבנקר המוצל. המתמודדים יתחרו באתגרים פיזיים תובעניים כדי להבטיח תיק. ג'ו מנגנילו משמש גם כמארח וגם כקשר בין השחקנים והבנקאי. ויש 200 מיליון דולר מפוזרים בין התיקים. השחקן האחרון שנותר ישחק נגד הבנקאי עבור כל כספי הפרסים שהרוויחו המתחרים.

שניים מהשחקנים כבר מוכרים היטב לחובבי הריאליטי. הבוגר האמיתי של עקרות הבית מאטלנטה, קלאודיה ג'ורדן, הייתה דוגמנית מזוודת Deal or No Deal במשך מספר עונות. אז היא יודעת קצת על המשחק. ואגדת ההישרדות "בוסטון" רוב מריאנו גם שם כדי לנצח את הבנקאי. בואו נודה בזה, המשחק המנטלי והחברתי שלו מדהים.

האווי מנדל הושיט לג'ו את הלפיד

"חיכיתי להזדמנות הנכונה שתקרה וזהו. התבקשתי להיות ב-Survivor בשלב מסוים", אמר ג'ו ל-PEOPLE. "אז הם הציעו לי את התוכנית, (Deal or No Deal Island). חשבתי שאין לך מושג עם מי אתה מדבר. אני מעריץ גדול של תוכניות משחקים. אחת המשיכה הענקית היא לראות איך אנשים מקיימים אינטראקציה זה עם זה".

מארח Deal or No Deal לשעבר, האווי מנדל, צילם פרומו עם ג'ו. "צילמנו פרומו ממש כיפי לתוכנית שבו הוא בעצם נותן לי את התיק כדי להשתלט עליו. צחקנו טוב על זה", הצהיר ג'ו.

"האווי הוא בחור ממש כיף, אוהב ונדיב אבל זו תוכנית מאוד מאוד שונה. ברור שיש מרכיב של Deal or No Deal אבל זו באמת סדרת אקשן-הרפתקאות, כמו הישרדות". ובכן, הביאו את החרקים, הנחשים והעכבישים!

ג'ו תיעל כמה מארחים ידועים להופעה שלו ב-Deal or No Deal Island

ג'ו מנגנילו, מארח של Deal or No Deal Island

אז ממי שאב ג'ו השראה להופעת האירוח החדשה שלו? הוא עיצב את דמות האירוח שלו אחרי האווי וג'ף פרובסט, שמארח את Survivor. שחקן True Blood הסתכל גם על שני מארחים אחרים.

"גם אני חשבתי על ג'ו רוגן הרבה, כשאתה מסתכל אחורה אל Fear Factor וצופה באנשים במצבים לא נוחים", אמר ג'ו. "כמו כן, דן קורטס, MTV ספורט. הוא היה ה-OG. אני מפיטסבורג והוא בא וצופה במשחקי סטילר בבית שלי".

השחקן המשיך, "אני תמיד אומר לו, 'אתה השראה גדולה עבורי'. זה כנראה שילוב של המפלצת של פרנקנשטיין מכל ארבעתם".

והמארח החדש יודע כמה ההימור גבוה. "יש כסף שמשנה חיים בחוץ, אז המתחים גבוהים, הרגשות גבוהים. יש שברון לב שלא יאומן, ויש פשוט התרגשות ותרועות מדהימות על כל מה שקרה", הסביר ג'ו. "זה באמת היה ניסוי חברתי מדהים לצפייה."

Deal or No Deal Island יוקרן בבכורה ביום שני, 26 בפברואר, בשעה 21:30 ET, ב-NBC, ויעבור למשבצת הזמן הרגילה שלו בשעה 22:00 ET ביום שני, 4 במרץ. פרקים יהיו זמינים ב-Peacock כדי להזרים למחרת .

ספר לנו – האם אתה חושב שהעסקה או לא הדיל האי נשמע מעניין? האם אתה מתכוון לצפות בו?