אירועי הפתיחה וההשקות חזרו לשגרה שהוזמנו לאירוע הפתיחה של רשת יהלומי המעבדה X LAB DIAMONDS  בבעלות היזמים חגית כץ שינובר ואבי כץ. מאיה רוסו לא התאפקה ורכשה שרשרת עין משובצת יהלומים- "בלי עין הרע".

מאיה רוסו
מימין לשמאל – מאיה רוסו, חגית שינובר ורותם רבי .צילום: רפי מורי

את המהפכה הצרכנית הבאה והפעם בתחום היהלומים- רשת בינלאומית חדשה של חנויות המציעות תכשיטים המשובצים ביהלומי מעבדה בלבד.  עשרות מוזמנים הגיעו לפרגן ואף ניצלו את האירוע על מנת לרכוש תכשיטים משובצים ביהלומי מעבדה. חגית ואבי הסבירו לאורחים על המהפכה הירוקה העולמית העומדת מאחורי ההתפתחות המואצת של יהלומי מעבדה, שהפקתם אינה פוגעת בסביבה ותורמת בכך לעולם ירוק יותר.

מור לרמן, מאיה רוסו, הלן הוד, נועם פרוסט, אורין ג'ולי, רותם רבי, קארין עליה, נעמי קוך, גם שגריר  אוזבקיסטן בישראל מקסוד איבודולוב, וכן השר וחבר הכנסת לשעבר איוב קרא ועוד עשרות אנשי עסקים וכוכבי רשת, הגיעו לאירוע הפתיחה של רשת יהלומי המעבדה  – X LAB DIAMONDS  בבעלות היזמים חגית כץ שינובר ואבי כץ, שנערך אתמול בעופר, הקניון בגדול בפתח תקווה.

בשיחה שהתקיימה בין חגית וכמה מכוכבות הרשת שנכחו באירוע – ציינה חגית שמות של כוכבות בינלאומיות הידועות בתמיכתן במהפכת יהלומי המעבדה  ובהן מייגן מרקל וליידי גאגא. עוד דובר באירוע דובר רבות על השאיפה להצטרף ולהוביל את המגמה הירוקה גם בישראל ובמקומות נוספים בעולם

חגית הוסיפה בחיוך כי החנויות הבאות עתידות להיפתח בלונדון ובמוסקבה. ומי יודע, אולי תוזמנה כוכבות הרשת גם לשם? מור לא התאפקה וענדה על צווארה את אחד מהתכשיטים היפים בחנות- שרשרת עם יהלום במשקל קראט ושישה יהלומים נוספים של 60 נקודות נוספות. מאיה רוסו בחרה שרשרת עין משובצת יהלומים- "בלי עין הרע".

מאיה רוסו עונדת שרשרת XLABDIAMONDS
מאיה רוסו עונדת שרשרת XLABDIAMONDS – צילום רפי מורי

אורין ג'ולי ניצלה את האירוע לרכוש לעצמה צמיד משובץ יהלומים, הלן הוד התחדשה בזוג עגילים משובצים יהלומים, מאיה רוסו התחדשה בשרשרת עין משובצת יהלומי מעבדה "נגד עין הרע" וכוכבות רשת נוספות ואנשי עסקים אף הם ניצלו את ההזדמנות לרכוש תכשיט יהלומים במחיר אטרקטיבי, ביניהם, מור לרמן, נועם פרוסט, רותם רבי, קארין עליה ונעמי קוך.

כץ סיפר באירוע שבהקמת הרשת הושקעו למעלה מ 20 מיליון שקלים. וכי הרשת צפויה לחולל מהפך בתחום תכשיטי היהלומים בארץ ובעולם בהיותה מותג תכשיטים ראשון המציע תכשיטים המשובצים ביהלומי מעבדה בלבד בכל חנות מחנויות הרשת,  ובמחיר הנמוך עד כמחצית המחיר של יהלומי הכרייה. כשנשאל על התוכניות העסקיות להתרחבות, הסביר כי בעתיד תיפתחנה עוד 4, או 5 חנויות רשת בישראל וכבר בימים אלה , עובדים על פתיחת שתי חנויות דגל גדולות, בלונדון וברוסיה".

מור לרמן וחגית שינובר – צילום: רפי מורי

חגית כץ שינובר, מנכ"ל ובעלים X LAB DIAMONDS  : "אושיות חברתיות בעולם כגון מייגן מרקל, פנלופה קרוז וליידי גאגא, מובילות בהצלחה קו ירוק של יופי ויוקרה וסוחפות אחריהן ציבור רחב של לקוחות הרוכשים אך ורק יהלומי מעבדה ואני מאמינה שגם בישראל מגמה זו תתחזק ותסחוף אחריה נשים רבות שרוצות ליהנות ממוצר איכותי במחיר מציאותי."

נועם פרוסט בהשקת רשת XLABDIAMONDS – צילום: רפי מורי