בפוסט חושפני מספרת מאיה ורטהיימר, השחקנית והדוגמנית הישראלית מדוע בחרה בבעלה שר התיירות לשעבר אסף זמיר :"אסף לא ענה לי על שום שורה ברשימה, הראש התנגד נחרצות, אבל הלב בחר".

מאיה ורטהיימר בפוסט חושפני על הגבר שלצידה אסף זמיר:'

'מכירות אותה….-שיהיה גבוה ממני-מצחיק-בעל תואר שני-שירות קרבי-שיאהב ספורט-מלח הארץ כזה, מטייל ואוהב לישון תחת כיפת השמיים.-רומנטיקן שיתחיל איתי ויחזר בדרך הישנה והטובה-גברררררר!. זו הייתה הרשימה שלי, חשבתי שהגבר שאני רוצה וצריכה חייב להתאים לקטגוריות האלו במלואן. אחרת, הוא לא האחד.יצאתי עם בנים כאלה שעמדו בכל הקריטריונים -אבל הלב? לא נפתח".

ההכרות עם אסף זמיר

"אימנתי, לא התעכבתי עליו, הרי הוא ההפך המוחלט מכל מה שחיפשתי. זה היה לפני 6 שנים כמעט, ואסיה אחת. אחרי האימון הוא כתב פוסט שזה היה אחד הימים הקשים בחייו כי הוא כזה עצלן.זה כל כך הצחיק והקסים אותי, אפילו הורגש בבטן פרפר קטן. מוזר.אזרתי אומץ וכתבתי לו.הוא לא מתאים לרשימה אבל הבטן ניצחה, היא רצתה להחליף איתו עוד מילה.עשיתי את הצעד הכההה אמיץ (מה זה אומר עלי שהתחלתי איתו? אני נואשת? זה לא מושך..)
לימים פשוט גיליתי שלקחתי את המושכות לידיים שלי. שלא רק שיזמתי – גם פשוט בחרתי. לא חיכיתי ולא נתתי לאביר על הסוס הלבן לבוא.הבאתי אותו".

הפוסט המפרגן אחרי ההתפטרות של זמיר

View this post on Instagram

 

אסף התפטר היום. הוא הלך עם הלב שלו הוא לא הרגיש שאפשר להמשיך לשבת תחת השלטון הזה. ואני גאה בו. אני גאה שהוא הולך עם האמת שלו והאמת שלנו.

 

אני גאה שזה הגבר שבחרתי. שבת שלום וחג שמח ולב לכולם❤️ שנזכה לימים טובים אמן

A post shared by Maya Wertheimer zamir (@mayawertheimer) on

 

אסף ויורש העצר של מאיה

 

View this post on Instagram

 

זה לא שומן זה רכות #שבתשלום❤️

A post shared by Maya Wertheimer zamir (@mayawertheimer) on

מאיה ורטהיימר
מאיה ורטהיימר ואסף זמיר. צילום מסך מדף האינסטגרם של מאיה ורטהיימר