מאיה בוסקילה, הזמרת והאמא של לני בוסקילה העלתה פוסט מרגש באינסטגרם אחרי לילה של דמעות שהגיעה בעקבות צפייה בסרטוני ההתעללות בגן הילדים ברמלה."התעוררה בי חרדה ממשית". כתבה בוסקילה.
מאיה בוסקילה הזמרת ואחת הסלביות המוכרות בישראל מתקשה להרדם אחרי לילה של דמעות בו צפתה בסרטונים המזעזעים של ההתעללות בילדים בפעוטון ברמלה תוך שהיא חושבת על בנה לני. אמש התיר בית המשפט לפרסום  סרטונים מזעזעים מגן "טולי" ברמלה בהם נראות תשעה עובדות וסייעות מתעללות לכאורה בפעוטות. בתיעוד ממצלמות האבטחה נראים מראות קשים כאשר העובדות שנעצרו אמש נראות מרביצות לילדים התמימים, זורקות עליהם חפצים ונעליים ומטיחות אותן בחוזקה במזרונים.

"לילה של דמעות, שהלב נשרף והעיניים מסרבות להאמין למראה הזוועות.מדברת עם עצמי ושואלת.. למה את רואה את הוידאו הזה? את יודעת שאת רגישה..איך למען ה׳ קיימים בני אדם כאלה? האם בכלל אפשר לקרוא להם בני אדם???" כתבה בוסקילה בפוסט שהעלתה בדף האינסטגרם שלה.

"איך נשים ועוד עם ילדים יכולות לפגוע בתינוק טהור, חסר ישע, שלא עושה כלום בעולם הזה מלבד להפיץ אור ואושר לסביבתו.פתאום בתור אמא התעוררה בי חרדה ממשית , מתחילה לשחזר את כל הפעמים שהלכתי במפתיע לפעוטון של לני לראות אם הכל בסדר, המון פעמים כאלו היו, אך מה אם פעם אחת לא הייתי שם וקרה משהו כזה?"הוסיפה בוסקילה.

"אחרי הזוועות האלו, את כבר לא מאמינה לכלום.כמה רוע, כמה רשע טהור, עד מתי? עד מתי לעזזל אנשים כאלו יסתובבו בתוכנו?היד מונפת ברשעות, כשהעונשים מנגד כל כך קלים לעומת מעשי חושך שכאלה.כל כך עצוב לי… לא מצליחה להרגע!אני מתפללת ומקווה שהעונש הפעם לא יהיה קל לאותן נשים, כי בכלא אני בטוחה שילמדו אותן טוב טוב מה זה להתעלל בילדים!". סיימה הזמרת את הפוסט המרגש סהביר את כל הסיבות לנדודי השינה העוברים עליה.

מאיה בוסקילה. לא נרדמת. צילום מסך