מאיה בוסקילה גיא פינס. כל הפרטים על הקרב. רגע לפני שהיא נועלת את נעלי הפקקים ומצטרפת לגולדסטאריות (ללא ליהיא גרינר שתוחלף בליטל סמדג'ה) היא תקפה את גיא פינס:"הוא עושה צחוק מעצמו".

מאיה בוסקילה גיא פינס:"דווקא מאנשי תקשורת, אפילו אם הם צהובים, ציפיתי לחכמה והבנה"

"״מה המחיר לזה שעושים ממך צחוק בטלויזיה ואתה צריך לשתף פעולה״. כך התחיל ״אדון״ גיא פינס את האייטם שלו, לגבי תכנית גולסטאריות 3 שמתחילה להצטלם מחר. כל כך עצוב לראות איש תקשורת יושב בכיסא הנינוח שלו ומוציא הבלים מפיו!. אז יש לי משהו לומר על זה שבעיקר בא מהלב!
דווקא מאנשי תקשורת, אפילו אם הם צהובים, ציפיתי לחכמה והבנה. להבין שיש לא אחת מהמשתתפות שהן אמהות ולא אחת מהן מגדלות את ילדיהן לבד!
בימי קורונה שעולם הבידור רדום, לא נודע ואף עצוב , שאין הופעות והכל דומם, הולכות לפרנס את הבית שלהם וגם אם הייתי עובדת אצל הירקן, הייתי עושה זאת". כתבה בוסקילה בפוסט זועם.

"אז אף אחד לא הולך לצחוק עלינו פינס. זאת תכנית שמביאה הומור עצמי, חוויה כיפית בלי טיפת ציניות.ומי שבוחר לפתוח ככה את האייטם אצלו בתכנית, במיוחד בימים כאלה שצריך לפרגן ולהיות מאוחדים. הוא זה שעושה צחוק מעצמו ולא להפך.מה גם ששום דבר שנאמר שם לא היה מדוייק או נכון. ציפיתי מתכנית שמכבדת את עצמה, לעשות שיעורי בית יותר נרחבים. אני לא צריכה להיות בתכנית ״הרצינית״ שלך כדי להיות קיימת! אני פה כדי להשאר וכך גם הבנות בתכנית הנהדרת הזאת. התנצלות תתקבל בברכה" הוסיפה בוסקילה.

גיא פינס:"נמאס שהולכים לי על הראש כדי לקבל עוד קצת חשיפה".

גיא פינס לא נשאר חייב ותקף בחזרה:"איך אמרת? הומור עצמי? אז גם לי נמאס שהולכים לי על הראש כדי לקבל עוד קצת חשיפה. למי שפספס: שידרנו כתבה על המשתתפות החדשות של גולסטאר והסכומים שמרוויחות. אף אחד לא טען שזה לא בסדר, איש לא צחק עליך (עדיין, אבל מצב שזה יגיע, ראינו כבר תוכניות כאלה) וזה בסדר. מישהו טען שזה לא מכובד? ממש לא! זה כנראה בראש שלך".

"במקום להעלב מראש, או בדיעבד, משהו שאת מתמחה בו, הייתי מתמקד. אל תגייסי נגדי את מצבך המשפחתי, ולא את הקורונה. ריאליטי הוא לא הפתרון התעסוקתי האוטומטי. הוא הפתרון הנוח הרווחי והמביא איתו שפע של יחסי ציבור וצוות ביוטי, שזה כיף. אבל היי, יש עוד הרבה עבודות בישראל. אני מכיר כמה וכמה אמנים, זמרים בעלי משפחה שכל ערב נודדים עם גיטרה להופיע בבתים כדי להתפרנס ולא ישקלו בחיים ללכת לריאליטי למרות שזה יזרים להם מאות אלפי שקלים על כמה ימי עבודה".

"אז אם את הולכת לריאליטי תהני מזה, ותניחי לרגשי שלך. ולגבי העובדות ״הלא נכונות״? אנחנו בדקנו כמה מרוויחות המשתתפות והצלבנו היטב את המידע. מה שאני מניח שאת לא עשית, אז תבדקי שוב לפני שאת מאשימה אותנו במידע לא נכון – גם אם יצא שאחדות מהמשתתפות מרוויחות יותר ממך. התנצלות תתקבל בברכה".

 

מאיה בוסקילה בדרך לגולסטאריות

View this post on Instagram

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila)

מאיה בוסקילה
מאיה בוסקילה נגד גיא פינס צילום מסך מהכוכב הבא לאירוויזיון