מאוריסיו אומנסקי משתלח במעריצים בגלל דרמת הגירושים שלו!

מאוריסיו אומנסקי פגע במעריצים סקרנים על "השערות" לגבי הפרידה שלו עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב, קייל ריצ'רדס. ה קניית בוורלי הילס הכוכב פירסם לאחרונה סרטון שלו רוקד בסטורי שלו באינסטגרם, שאותו רשם – "הנה מה שיש לי לומר לכל הצהובונים ולאנשים שחושבים על החיים שלי".

מאוריסיו אומנסקי

מייסד הסוכנות השמיע את המילים לקול אובר שאומר – "פשוט קבל את ה-s-t שלך ולך, לך, לך, לך, לך."

הוא העביר את הודעת יום ראשון עם הבעה רצינית על פניו תוך שהוא מנופף בזרועותיו ומסתובב למצלמה.

איל הנדל"ן בחר חולצת טריקו כחולה וכובע שחור מודפס עם המילה "אהבה" למספר הריקודים המקומם באינסטגרם שלו.

מאוריסיו אומנסקי

בני הזוג אישרו את פרידתם ביולי, לאחר נישואים של 26 שנים. שניהם קייל ו מאוריסיו נשארו קצרים בקשר למה שהוביל ספציפית לפרידה.

קייל הקניט פרטים נוספים על הפרידה במהלך פרק הסיום של RHOBH, ששודר בשבוע שעבר. היא חשפה ש"היו דברים שקרו" שהובילו לבעיות אמון. השחקנית רמזה שהיא תשפך יותר על הנושא במהלך סדרת האיחוד הקרובה.

מאוריסיו אומנסקי

פרק הסיום הוצג קייל ו מאוריסיו מעבירים את החדשות לבנותיהם, אלקסיה, 27, סופיה, 23, ופורטיה, 15, ו של קייל הבת, פארה, על החלטתם להיפרד.

"אנחנו משפחה מאוד חזקה, ותמיד נהיה, תמיד נהיה. אתה יודע ששום דבר לא יכול לשנות את זה" קייל אמר, כשהמצלמות התגלגלו והבנות ניגבו את דמעותיהן.

מאוריסיו אומנסקי

מאוריסיו חשפו פרטים נוספים על המצב במהלך שיחה עם ילדיהם ב-a קניית בוורלי הילס טיזר עונה 2.

"היא אמרה לי, 'תשמע, החוקים הם שאתה יודע, אתה יוצא, אתה יוצא, אתה עושה מה שאתה רוצה לעשות. כאילו, אני לא הולך לשאול אותך מה אתה עושה. אני לא רוצה שתשאל אותי מה אני עושה. כאילו, אנחנו נפרדים'", אמר לבנות.

מוקדם יותר החודש, קייל רמזה שאולי היא ממשיכה הלאה מה"עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס" בתוך צרות הזוגיות שלה.

קייל ריצ'רדס

היא שיתפה את מחשבותיה על החזרה לסרט עונה 14 בראיון ל-E! חדשות, לאחר שהקניטה אקזיט פוטנציאלי במהלך פרק ששודר לאחרונה.

"כל שנה אני אומר, 'אני לא יודע. לעולם אל תגיד לעולם לא, וכל זה", אמר כוכב הריאליטי לשקע. "אבל, אני בכנות פשוט לא יודע עדיין. אני לא יודע איפה החיים שלי הולכים להיות בעוד שבוע-שבועיים. אני לא יודע איך זה הולך להיות כשהמצלמות יעלו שוב, איפה החיים שלי הולכים להיות ומה יהיה לי נוח".

מאוריסיו אומנסקי

קייל הודתה שהעניין הציבורי המוגבר בה ו של מאוריסיו החיים האישיים הפכו את הניווט בתוכנית למאתגרת יותר. היא הוסיפה כי "בגלל שאני מראה את חיי וחולקת את חיי עם כולם כבר 13 שנים. זה לא שאני משקר או מונע, אני עדיין מגלה את זה".

קייל ריצ'רדס

ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס המפגש מתחיל ביום רביעי בשעה 20:00 ET בבראבו. קניית בוורלי הילס עונה 2 תעלה לראשונה ב-22 במרץ בנטפליקס.