אמהות רוקדות בהחלט עזר לשים ג'וג'ו סיווה ו קלואי לוקסיאק על המפה. עם זאת, לשניהם היו חוויות שונות מאוד עם המורה שלהם לריקוד, אבי לי מילר. קלואי הצטרפה לסדרה במהלך עונה 1 ב-2011, בעוד שג'וג'ו נכנסה במהלך עונה 5 ב-2015. לדברי קלואי, כשהיא מסתכלת אחורה על המסע שלהם, היא מאמינה ש"תוכנית המשחק" של ג'וג'ו סייעה לה להצליח כי היה לה תוכנית.

קלואי אמרה שג'וג'ו ידעה מה היא רוצה מההתחלה…

במהלך ראיון ל-Page Six, קלואה אמרה שג'וג'ו ניצלה את הזמן שלה בתוכנית הריאליטי Lifetime כי היא ידעה מה היא רוצה. היא אמרה שלשותפה שלה הייתה "תוכנית משחק", שעזרה לה להגביר אותה לככב.

"אני קצת מקנא באנשים שצפו בזה, יצרו תוכנית משחק, ואז המשיכו לדעת בדיוק מה הם רוצים לעשות", אמרה קלואי. "כי כמו שאמרתי, הגיעו אלינו מצלמות ואז זה היה כאילו, פתאום, צריך להגביר את הדרמה".

קלואי הייתה פתוחה לגבי היריבות שאבי יצרה בינה לבין מאדי זיגלר. "אני חושב שאם הייתי מגיע לזה מזווית אחרת ו… הייתי רחוק מזה ואז ניגש לזה, אני חושב שהייתי מעמיד כמה חומות נפשיות. אבל לא שמתי כלום", הסבירה.

"הייתי פגיע לחלוטין בכל עת."

למרות שצוות השחקנים של אמהות ריקוד אסיר תודה על זמנם בטלוויזיה, זה לא הופך את ההתמודדות עם הטראומה שחוו לפחות מאתגרת. קלואי אמרה בראיון קודם שאחרי שנים שלא הייתה מהמצלמות, היא הבינה שטיפול יהיה תרגול טוב עבורה.

"זה גרם לי להבין שאני כנראה צריכה ללכת לטיפול", היא התבדחה. "(יש הרבה) דברים שאני צריך להחלים מהם, אבל היה טוב להסתכל אחורה ופשוט להעריך. לא ציפיתי לזה בכלל כשהעלו את הרעיון של מפגש מחודש. הייתי בדיוק כמו, 'כן, זה נשמע טוב'".

תפוס את המפגש של אמהות הריקודים על החיים.

ספר לנו – מה אתה חושב על תוכנית המשחק של JOJO? האם אתה מסכים עם קלואי?