מרלו המפטון לא תמיד החזיקה מיד אפרסק עסיסי כשהיא הופיעה לראשונה על עקרות בית אמיתיות מאטלנטה בתור "חברה של" בעונה 4. רק בעונה 14 היא חטפה את הפירות שלה לאחר שלבסוף קיבלה תפקיד במשרה מלאה. אני הולך לצאת לדרך ולומר שרוב הצופים אהבו את מרלו כתוספת כי היא הביאה איתה קצת דרמה. אבל למרבה הצער, מרלו לא יחזור. הנה הסיבה שהמעריצים יתגעגעו לנוכחותה.

המעריצים היו אובססיביים למרלו

ברור, אני מתכוון לאובססיה בצורה החיובית ביותר! הייתי אובססיבי לגבי היותה אסיר לשעבר שהטיף לנימוס. למרות שאני כן חושב שהסיפור שלה עם האחיינים שלה היה מתוק, אהבתי אותה יותר בתור "חברה של". בימים מוקדמים יותר כשהיא בתפקיד הזה, היא יכלה בקלות לערבב את הסיר בזמן שהיא נשבה לאחור וצפתה בכאוס מבטיח. אבל כשמארלו הפכה לחברת שחקנים במשרה מלאה, היא נאלצה להתמודד עם הכאוס שהיא כמובן גרמה ולא ממש יכלה לעמוד בקצב עם שאר נשות ה-ATL.

היכולת של מרלו להיכנס להרוג כשהעליב את הנשים האחרות הפכה אותה למתנקשת עקרות בית אמיתיות. היא לא יכלה להיות סתם מפוקפקת. היא נאלצה ללכת על הצוואר, בדרך כלל עם כמה קאמבקים בבית הספר היסודי. אבל היא הייתה מצחיקה וחייתה בגלל הטרולים של הבנות רק כדי לראות עד כמה הן מוטרדות. עבורי, זה מה שהפך את מרלו לתוספת מושלמת לעקרות הבית האמיתיות של אטלנטה. היא תמיד הייתה מוכנה לשחרר את הנושאים (בעיקר בגלל שמעשיה הם שגרמו לסכסוך). מרלו היה גם אסטרטג מטורף והיה לו כמה מהווידויים הטובים ביותר.

אם מבטים יכלו להרוג

מרלו הייתה אחת הכוכבות הבודדות של עקרות בית אמיתיות שהיה הגיוני שתהיה לה צוות גלאם מכיוון שזה היה חלק מהאישיות שלה. היא יצרה פרנסה מהמראה הפיזי שלה. אני חושב שהיא נעשית יפה יותר עם הגיל. צופים רבים התאהבו גם בחוש הלבוש שלה ובתסרוקותיה. עבורי, לפחות, היא אחת מעקרות הבית היחידות שאני עוקב אחריהן ברשתות החברתיות אך ורק בגלל המראה הפאשניסטי שלה. העסק שלה, Le' Archive, אפילו הוצג בווג. כן, הווג הזה!

התוכנית העסקית שלה הייתה די מוצקה כשהיא התחילה עם קולקציית ארונות משלה אצלו ומאוחר יותר הסתעפה לגדלים וסגנונות נוספים. זה היה הגיוני לחלוטין מכיוון שלמרלו היו הרבה פריטי וינטג' ייחודיים למצוא סטים שמוכנים להשקיע מופקע כדי לשכור אותם. המהלך היה חכם. מעולם לא עלה בדעתי שחלקי יוקרה יכולים לשמש להצגות או לסרטים. אבל מרלו מצאה דרך לשלב להרוויח כסף עם התשוקה שלה לאופנה. אני מעז לומר שקיוויתי שמארלו תהיה עקרת הבית הראשונה בגאלה של MET.

מרלו קנה מודעות לילדים אומנה

מרלו תמיד הייתה מאוד פתוחה לגבי התקופה שבה בילתה בבתי אומנה כשגדלה, וברגע שקיבלה אפרסק, היא עשתה מאמץ להחזיר למטרה שכל כך קרובה ללבה.

היא הקימה את Glam it Up בשנת 2011 בתקווה לעזור לנשים ונערות צעירות להגשים את חלומותיהן למרות נסיבותיהן. מרלו גם הקים את Simply Giving, שהיא משימה שמטרתה לספק ארוחות למשפחות נזקקות במהלך חגים גדולים כמו חג הפסחא וחג ההודיה.

מרלו אומר שלום

זמן קצר לאחר שפורשה וויליאמס חשפה שהיא תחזור לעונה 16, מרלו פרסמה הודעה קטנה משלה. יחד עם תמונה שלה ושל שני אחיינים, היא כתבה, "החוזה שלי עם עקרות בית אמיתיות מאטלנטה הסתיים כשעונה 15 הסתיימה. ההפסקה הזו מ-RHOA היא התחלה חדשה, המאפשרת לי את המרחב להשתתף בפרויקטי בידור יצירתיים חדשים המתמקדים בעתיד שלי ולא לחיות מחדש את העבר שלי".

מרלו הזכירה ששני אחייניה היו בשלב חשוב בחייהם וחתמה בכך שציינה, "אני מצפה להמשך הקשר שלי עם בראבו ו-NBC יוניברסל. אני מאחל ל-Truly Original ולקאסט RHOA כל טוב".

ספר לנו – האם אתה הולך להתגעגע למרלו המפטון על עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה?