אז כשצפיתי בפרמיירת העונה של חוקי Vanderpump עונה 11, מאוד האמנתי בזה אריאנה מדיקס התנהג ב-AF קטנוני. אריאנה לא נמלטה מהכבשן והתלהבה קצת מהאופן שבו היא התנהגה כלפי האקס שלה, אבל בפרקים שלאחר מכן, אני מאמין טום סנדובל לקח בחזרה את ההובלה ודי עדיין נתן לי את ה-ick.

הבעלים המשותף של TomTom פוצץ את חייו במרץ 2023 לאחר שפרסמו ידיעות כי הוא ניהל רומן סודי עם רייצ'ל לוויס במשך חודשים. מיותר לציין ששום דבר לא הלך טוב עבור הבחור בחודשים האחרונים, והמעריצים לא מוכנים להסיר את רגליו מהפחמים הלוהטים.

חיית מסיבות

טום פוצץ את דעתי כשרצה לערוך לעצמו מסיבת יום הולדת בבית המשותף שלהם בעמק הכפר במקום לכבד את המרחב של אריאנה. כלומר, יש לו ברים משלו, למען השם, שניים מהם בעצם שהוא יכול היה ללכת אליהם. גם הדרך שבה טום התנהל בניסיון לתכנן מסיבה בהתראה של יום אחד לא הייתה כל כך אחראית. זה הרגיש כאילו טום רצה לפינה את אריאנה, כמעט אילץ אותה שלא תהיה ברירה אלא להסכים לשידור. למרבה המזל, אריאנה עמדה על שלה, וציינה שהיא תתקשר למשטרה.

טום ניסה בבירור לשחק את קלף הקורבן, והסביר לעוזרת שלו אן, שזקוקה להעלאה, אגב, שהוא מגיע לגיל 40. בטח, אם היה לך יום הולדת כל כך גדול בפתח, היית עושה תוכניות ממשיות במקום רק לאחר 12 חברים לשתות ולעשן עד השעות הקטנות של האבל. בכנות, לטום יש רוחב פס של ילד בן עשר. הוא היה צריך להזמין את Discovery Zone – זו הייתה האווירה המושלמת.

טום מוציא את אריאנה או מנסה

במהלך הפרק השני של חוקי Vanderpump, טום מנסה כמיטב יכולתו לצייר את עצמו כקורבן של פשע פיננסי, ומציין שאריאנה סירבה להחזיר לו את חלקה בחשבונות. הזמר חשף, "חשבון הבנק שלי היה ממש משיכת יתר. אחי, אריאנה לא שילמה אף אחד מהחשבונות במשך שמונה חודשים, גבר." טום המשיך לגנוח על מצוקתו לחברו הטוב לשעבר, טום שוורץ, ושיתף, "די שילמתי על הכל מכל החשבונות שלי. משכנתא, גנן, ניקיון, שירותים, הכל. זה כמו לעקור שיניים כדי לגרום לאריאנה להחזיר לי".

אבל הייתי נזהר לקחת את ההצהרה שלו במלוא הערך כי אריאנה מחאה כפיים, והסבירה שהיא ביקשה רשימה מפורטת של הוצאות לאחר שהם משכנו מחדש את ביתם בשנת 2021. בזמן שהייתה ב-Vanderpump Rules After Show, הסבירה אריאנה "ביקשתי שוב ושוב , במשך שנים בשלב זה, לפירוט מפורט של השטרות האמורים עליהם הוא מדבר. כי תמיד היינו מכניסים כסף לחשבון משותף ואז החשבון הזה יהיה זה שהיה מחובר לכל הדברים השונים האלה. חשבונות פשוט יוצאים מזה אוטומטית, ואז, הו היתרה מתחילה להיות נמוכה. שנינו הולכים לשים את אותו סכום כסף בחשבון הזה".

רעש לבן

אולי הדבר הקטנוני ביותר שטום עשה עד כה הוא לקנות לעצמו מכונת רעש לבן כי, כפי שהוא ניסח זאת, הוא לא רצה שהשיחות שלו יושמעו. כלומר, למה הוא חושב שיש לאריאנה זמן? להתגנב לדלת שלו ולהקשיב לכל מילה שהוא ממלמל? לטום בהחלט יש אגו מנופח אם הוא חושב שלאקס שלו כל כך אכפת. אריאנה שיתפה כי "הוא עשה כמה דברים מוזרים כמו פתח את הדואר שלי ושם את הצלחות שלי על המכונית שלי. הדבר האחרון שלו הוא שהוא קיבל את הרעש הלבן הזה".

טום הצהיר, "קיבלתי את מכשיר הרעש הלבן הזה כי כאשר קדחת השערורייה הייתה בשיאה, דברים שאמרתי נשמעו על ידי אריאנה וחבריה". אבל אריאנה התנגדה וציינה שהמהלך הרגיש כמו טקטיקה ו"איזושהי לוחמה פסיכולוגית". אני לא בטוח איך טום חושב שהוא יכול להשתמש בטקטיקות לוחמה פסיכולוגית כשהיה צריך לזרוק אותו מעל כתפו של ג'וג'ו סיווה במהלך הכוחות המיוחדים.

ספרו לנו – מי אתם חושבים שהוא הכי קטנוני, טום או אריאנה?