גלית גוטמן לא עברה בשתיקה על הראיון של ליהיא גרינר בו כינתה את רוסלנה רודינה ואורטל עמר "ממליטות". בתכנית גלית ואילנית היא תקפה את גרינר:"אין יותר מגעיל מזה. זה שיש לה בכלל במה בעיניי זה מגוחך". גרינר לא נשארה חייבת וכתבה:"צביעות.מיס פוליטיקלי קורקט שמדברת כל כך יפה אל מול המצלמות, וברגע שהן כבות,  השפה היא לא אותה שפה".

ליהיא גרינר לא מפסיקה לעורר סערות בביצה..גרינר התראיינה בנושא פרישתה מגולסטאריות בנות עונה 3 בתוכנית הרדיו שמגישים קותי סבג בעלה של מגי אזרזר ומאיה בצלאל עסיס, הסבירה למה פרשה ותקפה את רוסלנה רודינה ואורטל עמר.

בין היתר אמרה גרינר :" אין מצב שאני אהיה בתוכנית שבחורה שהיא כמו פלקט ולא מוציאה מילה מקבלת יותר מכפול ממני. אין מצב שאני אעבוד כל כך קשה, אעשה צחוקים וכיף, והפלקטים מקבלות כפול וחצי ממני בגלל שההיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל גולן".

גלית גוטמן:"לא בכל חרא שקורה אנחנו רוצים לגעת".

גלית גוטמן התייחסה לסיפור בפינה של יעל רגב "יעלית" בתוכנית שלה ושל אילנית לוי שדה, 'גלית ואילנית' ותקפה את גרינר באופן חריף:"אישה שאומרת לאישה 'היא ממליטה'. אין יותר מגעיל מזה. לא בכל חרא שקורה אנחנו רוצים לגעת. זה שיש לה בכלל במה בעיניי זה מגוחך. שהבמה שלה תהיה בתוכנית ריאליטי כי לשם היא שייכת".

גלית גוטמן
גלית גוטמן צילום מסך מערוץ 12

ליהיא גרינר:"היום הפרצוף האמיתי של גלית יצא".

ליהיא גרינר לא נשארה חייבת וכתבה פוסט ארוך נגד גלית גוטמן:"אני רגילה שאני שק האיגרוף של התקשורת ומוכנה עם עור של פיל והרבה הומור. אבל היום, היום עוד גבול נחצה. היום צפיתי בתוכנית גלית ואילנית. צופה מידי פעם, ואפילו התארחתי בתוכנית. קיבלתי כסף כדי להתארח. כן, מה ששמעתם, שילמו כדי שאגיע. הן תמיד כל כך מקסימות אליי".

"היום גלית לא הייתה כל כך נחמדה, בלשון המעטה….אותה גלית גוטמן שהזמינה אותי לתוכנית, ראיינה אותי יפה ותמיד נתנה לי מחמאות. בקיצור, צביעות!
אני אזכיר לגלית גוטמן, את הפעמים הראשונות שהיא ניסתה לצאת מתדמית הדוגמנית שליוותה אותה- כמה היא ניסתה, כמה ביקורת היא ספגה, כמה ארס, עד שהיא הגיעה למקום שהיא הגיעה אליו. הייתי מצפה ממי שחוותה כל כך הרבה מהתקשורת שתבין, שתזהה, וגם אם לא, לפחות שלא תגיב בצורה כל כך חסרת רגישות". כתבה גרינר.

"גלית הזדעזעה מהמילה המליטה. אוי ואבוי, מיס פוליטיקלי קורקט שמדברת כל כך יפה אל מול המצלמות, וברגע שהן כבות, תאמינו לי, הייתי שם, השפה היא לא אותה שפה, הכול זה עניין של תדמית".  הוסיפה גרינר.

המשך יבוא

הפוסט הזועם של ליהיא גרינר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)