למי היה בריטני קרטרייט ו ג'קס טיילור נפרדים ב-2024 בכרטיס בינגו בראבו שלהם? ובכן, אם אני כנה, הורדתי אותם לאוגוסט 2019, חודש בלבד אחרי שהם אמרו, "אני כן." ג'קס לא היה הבחור הכי סטנד-אפיסט בזמן על חוקי Vanderpump. הוא נתפס לעתים קרובות כשהוא משקר ומרמה, שזה צמד נורא. הבעלים של ה-Jax's Studio City לא הצליח להחזיק את זה במכנסיים שלו, אבל נערת ההוטרס מקנטקי פשוט חשבה שהוא הברכיים של הדבורה. למרות שהוא גם בגד בברית, המתמודד בתחרות עדיין עבר את החתונה, והותיר את רובנו מבולבלים.

ההפרדה

זמן קצר לפני שידור העמק, בריטני וג'קס חשפו שהם החליטו לקחת קצת זמן בנפרד. אז, האם הימים הטובים בחייהם סוף סוף מסתיימים? בפברואר, בריטני שיתפה שהיא עברה לגור בבית משלה ויצאה מביתם המשותף ב-Valley Village. על פי הדיווחים, ג'קס הכחישה את המהלך, אבל תמונות הראו את בריטני פורקת את הדברים שלה במשכנה החדש. למרות שהם לא הצליחו להסכים על ציר זמן, שניהם החליטו שכל מה שיקרה יהיה לטובתו של קרוז.

בריטני צריכה הפסקה

במהלך הפרק האחרון, ג'קס ניסה בכל כוחו לקחת את אשתו לדייט קסום. עם זאת, מסתבר שמורה למין טנטרי מעורבב עם ארוחת ערב מונדריאן היא לא הדרך לכבוש את לבה של אישה. בריטני לא הצליחה להכניס מילה לקצה, שכן נאמר לה לשמור על רגשותיה בשליטה. בדמעות, B אמרה למצלמות שג'קס "לא הרים אותה כבר זמן מה" או "גרם לי להרגיש טוב עם עצמה" מזה זמן רב. לא יכולתי לדמיין לחיות את חיי עם בן זוג שלא ידע להוציא ממני את המיטב. אני מתאר לעצמי שבריטני מרגישה מאוד בודדה ומותשת.

ההגזמה של ג'קס הוכיחה יותר מדי

ג'נט קאפרנה חשפה את מה שלדעתה יכול היה להיות הקש ששבר את גב הגמל. בזמן ששוחחה עם הדיילי דיש, ג'נט חשפה, "ג'קס ובריטני התווכחו ולא כל כך נהדרים במשך זמן מה, אבל די חשבתי, 'זו פשוט סוג של הדינמיקה שלהם'. הם פשוט מתקוטטים; זה רק מי שהם." ככל הנראה, בריטני לא הייתה מרוצה מדי מהאופן שבו ג'קס הגיבה בפומבי לפחד השבץ לכאורה שלה בשנת 2023. במהלך פרק בדצמבר של House of Villians, ג'קס אמר לעמיתיו שאשתו עברה "שבץ קטן", אבל התברר להיות הגזמה גדולה מצידו.

ג'נט המשיכה, "ואז שמתי לב לשינוי סביב החגים עם בריטני כשהתקשרתי אליה, והזכרתי משהו שג'קס אמרה שהיא עברה שבץ בטלוויזיה, והיא לא. ג'נט ציינה, "זו הייתה הפעם הראשונה שבאמת שמעתי אותה לא קופצת להגנתו של ג'קס ולא מתרצת עבורו. היא הייתה, כמו, 'אני לא מאמינה לזה, ואני חולה עליו', וזו הייתה הפעם הראשונה שאמרתי, 'אוי, זה טון שונה מבריטני'".

בריטני מגלה הכל

במהלך פרק Watch What Happens בשידור חי, בריטני סוף סוף חשפה מה דחף אותה לעזוב את חמש שנות נישואיה. אמו של אחד מהם שיתפה, "הרגע היה לנו ריב נורא, וזה היה כאילו הרים צעיף, ושמתי לב שהכל לא בסדר. תמיד אומרים שאישה יכולה להגיע לנקודת השבירה שלה, וקשה לחזור מזה". אני לא יכול שלא להרגיש שבריטני הגיעה לנקודה הזו. שוב, אני מתאר לעצמי שהיא התמודדה עם הרבה בעצמה, והנטל לבסוף היה גדול מדי.

כפי שהצופים שמו לב, בני הזוג רבים כרגע על הכל. קשה לחשוב על הפעם האחרונה שהשניים הסכימו על משהו. נכון לעכשיו, ג'קס מנסה להפעיל בעדינות את הסרגל שלו ומתעלם מהקלט מ-B. אני לא רוצה להיות הכותב שאומר, "אמרתי לך". אבל כולנו ידענו שבריטני וג'קס לא נועדו להימשך לנצח. אני פשוט עצוב שב' כבר בזבז שנים על גבר שתמיד ישים את עצמו במקום הראשון.

ספר לנו – האם אתה חושב שג'קס ובריטני יחזרו בסופו של דבר?