ללה קנט טוענת שהשחקנים היו "עצבניים" על אריאנה מדיקס במהלך 'Vanderpump Rules' עונה 11 על רקע נפילת ידידות!

לאלה קנט הביע תסכול על איך אריאנה מדיקס ניווט בעונה 11 של חוקי Vanderpump, ציין שהצוות היה נסער אך שתק.

לאלה קנט

"מחוץ למצלמה כולם היו ממש כועסים על איך שהיא מתמרנת במהלך העונה. אף אחד לא רצה לדבר על זה, ואז פתאום, מה אריאנה אומר, אף אחד לא שואל שאלות,"

לאלה נחשף על חוקי Vanderpump: After Show ב-7 במאי.

הבא של לאלה הערה שאריאנה "הפכה לאלוהים" לאחר בגידתה המפורסמת על ידי טום סנדובל, 41, צצו האשמות בקנאה. עם זאת, כוכב שותף שיאנה שי מוּגָן לאלהאומר,

לאלה קנט

"אני לא חושב שזה היה ממורמר, ואני בכלל לא חושב שזו הייתה קנאה. לאלה הוא מאוד מוצלח. היא באדה** והיא בנתה אימפריה מאז שעזבה מצב רע. אז היא צריכה להיות מאוד גאה בכל מה שהיא יצרה לעצמה ולמשפחתה".

שיאנה גם מזדהה עם של לאלה רגשות, מסביר, "אני חושב לאלה הייתה בנקודת השבירה שלה באותו רגע. לאלה היו לה הרבה שיחות קשות, ואחרי שבגדו בה, היא עדיין הופיעה, וכך הבנתי את התסכול שלה באותו הרגע". היא הודתה בתסכולים שלה של אריאנה סירוב לצלם עם סנדובלמוסיף,

לאלה קנט

"היא הייתה מאוד רגשנית כל הקיץ, והחיים שלה היו במקום אחר לגמרי ממה שהיא חשבה שהם יהיו בשלב הזה, ולכן אני חושב שהיו הרבה דברים שהיא עבדה עליהם".

ג'יימס קנדי גם נתמך אריאנה, מציינת את החוסן שלה, "ראיתי מישהי שמאוד, כמו, 'תפיק את המיטב ממצב מחורבן שקרה'. היא אסירת תודה לנצח", הוא הצהיר.

ג'יימס קנדי

"היא עבדה על זה. היא לא חצי ממצה כלום. כדאי שתהיה קצת שחצן אחרי זה. אתה לא רוצה למצוא אותי אחרי המופע שלי בברודווי."

ברוק דייויס הידהדה את התחושה הזו, וציינה, "היא מנצלת את ההזדמנות שהונחה לפניה."

אריאנה עצמה הרהרה בנכונותה להצלחתה הנוכחית, והצהירה, "עבדתי קשה כדי להיות הגון בסוגי הדברים שמתבקשים ממני לעשות. שיעורי משחק. יש לי תואר בתיאטרון. אז זה, כאילו, בכל נקודת זמן, לא משנה אם מה קרה או לא, אם סוגי העבודות האלה הגיעו אליי, אלו סוגי העבודות שהתכוננתי אליהם".

אריאנה מדיקס

התייחסות לביקורת מ לאלה, אריאנה הוסיף, "זה בערך כמו (לאלה היא אומרת), 'איך היא מעזה להרגיש טוב עם עצמה', או כמו, 'איך היא מעזה למצוא עבודה והצלחה בעצמה?'".

לאלה קנט

לאלה ביטול המעקב אריאנהו לאלה השמיע הערות נועזות כלפי אריאנה.

Vanderpump כללים מפגש עונה 11 יוצג בבכורה ביום שלישי הבא, 14 במאי, בשעה 20:00 ביום בראבו.