בפרק האחרון של Vanderpump Rules After Show, ניצוצות עפו ביניהם לאלה קנט ו ג'יימס קנדי על של שיאנה שי מצב מסובך עם חברו לצוות טום סנדובל. הדרמה עוררה עוד יותר את הסיר בקרב כוכבי הריאליטי בטלוויזיה. בזמן שהם חברים, הם בהחלט לא מפחדים לתת לדעות האמיתיות שלהם לעוף.

לב הוויכוח? חוסר הרצון של סקאנה לנתק קשרים עם טום בעקבות רומן הכותרות שלו עם רייצ'ל "ראקל" ליוויס ובגידה בחברתם המשותפת, אריאנה מדיקס.

פירוק פרוטוקול

לאלה ציינה שהחברות של סקאנה וטום קודמת לקשר של שיאנה עם אריאנה, מה שמרמז על קשר עמוק יותר מעבר לשערורייה. עם זאת, נראה שג'יימס חשב שציר הזמן לא רלוונטי. זה זכה לנזיפה חריפה מלה, שהתעקשה, "זה באמת משנה".

לאלה טענה שאין לפסול את ההיסטוריה של סקאנה עם טום רק בגלל מעשיו האחרונים. "זה לא ששהיא הייתה הכי טובה עם אריאנה קודם. לה ולטום יש היסטוריית חברות משלהם", הסבירה והדגישה את מורכבות המצב.

שיאנה, שנתפסה באמצע, הביעה את המאבק שלה, וציינה עד כמה גם טום וגם אריאנה יקרים לה, מה שסיבך את רגשותיה והחלטותיה. ג'יימס שאל אם שיאנה תרגיש אחרת אם התפקידים היו הופכים, הצעה שלאלה נסגרה במהירות, והגנה על האמפתיה של שיאנה.

לאלה גם התמודדה עם סוגיית הציפיות של אריאנה לגבי חברים משותפים וטום לאחר הפרידה, והדגישה את האבסורד שבציפייה מחברים להתנער מטום בזמן שאריאנה עצמה המשיכה לחלוק איתו בית.

לאלה קראה להבנה ותמיכה בשאנה, מתחה ביקורת על חוסר החמלה שהופגנה כלפיה. היא דוגלת בקצת יותר חסד, בהתחשב בנסיבות.

Vanderpump Rules עונה 11 ממשיכה בימי שלישי ב-8/7c ב-Bravo.

ספר לנו – האם אתה חושב שלאלה או ג'יימס צדקו? האם שיאנה צריכה להפסיק להיות חברה של טום?