בעקבות הסגר השני קמפיין חדש עם לירז צ'רכי: להשקת קוסמטיקה אונליין  של חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור. צ'רכי משלבת בין הנישואים לתום אבני, לקריירת שירה כזמרת, למשחק וגם לדוגמנות. צפו בלירז צ'רכי תמונות של הקמפיין.

לירז צ’רכי היא זמרת ושחקנית ישראלית. צ’רכי מופיעה מזה זמן רב בארץ ובכל העולם עם פרויקט אתני של שירים בפרסית. לאחרונה סיימה את צילומי הסדרה טהרן לצד הדוגמנית ניב סולטן בתאגיד כאן.

השחקנית והזמרת לירז צ’רכי, אמורה להוציא החודש סינגל החדש בפרסית ובנובמבר אלבום שכולו שיתוף פעולה עם זמרת איראנית מאיראן ובינתיים היא מצטלמת בבגדים חשופים ולעיתים בעירום מרומז כאמור לקמפיינים של דוגמניות ישראליות כיאה לסלב במעמדה.

על פי ויקיפדיה צ'רכי בת 42 נולדה בחודש מאי לשנת 1978 והיא האחיינית של הזמרת ריטה. היא כיכבה בשלל סרטים וביניהם "סוף העולם שמאלה" עליו הייתה מועמדת לפרס אופיר. בסרטים "לחיות מחדש", "משחק הוגן", "טור אחד לחלום","כלים שלובים" ו"עכו חלומות" בתפקיד זמרת ערבייה.

לירז צ'רכי הופעות

צ'רכי היא גם זמרת שהחלה עם אלבום בכורה בעל השם המפתיע "לירז צ'רכי", ואחריו אלבום שני בשם "רק לך מותר", בהמשך חזרה צ'רכי למקורות הפרסיים ואף הוציאה את האלבום -Naz בפרסית.


לירז צ'רכי ותום אבני

צ'רכי היא גרושתו של זיו קוז'וקרו  ונשואה כיום לשחקן תום אבני מי שעלה לכותרות לאחר גילום מוגלי והוא משחק בתיאטרון ובסדרות כגון שלטון הצללים. השניים מגדלים יחד 2 בנות.

עכשיו כאמור במסגרת הגל השני של הקורונה יוצאת  חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור בקמפיין חדש בכיכובה של  הפרזנטורית  לירז צ'רכי  תחת הסלוגן: "לטיפול אמיתי בעור- ביופור. עכשיו גם באונליין."

הקמפיין יעלה השבוע בהשקעה של  כ- 2   מיליון ₪, ע"י משרד הפרסום זרמון הכולל  תשדיר טלויזיה בערוצי  12 ו 13,  מודעות במגאזינים מובילים, עיתונות יומית, דיגיטל  ופעילות רחבה ברשתות החברתיות ובקרב הקוסמטיקאיות.

לדברי רונית שגב, ביולוגית, חוקרת עור, בעלת חברת הקוסמטיקה ביופור:

"חברת ביופור, כמובילה את תחום הקוסמטיקה המקצועית בארץ, שמה לעצמה מטרה לתמוך במכוני הקוסמטיקה ובקוסמטיקאיות בכלל ובתקופה זו של אי ודאות בפרט. בעקבות הסגר ביופור תעלה בקמפיין נרחב בנושא  "קוסמטיקה און ליין".

חברת ביופור, הוקמה לפני כ 14 שנים ע“י המדענית, חוקרת עור רונית שגב (  www.getbeauty.co.il

קבלו כמה תמונות של לירז צ'רכי מהקמפיין : 

 

לירז צ'רכי
לירז צ'רכי בקמפיין לחברת ביופור- קוסמטיקה אונליין צילום אמיר יהל
לירז צ'רכי
לירז צ'רכי בקמפיין לחברת ביופור- קוסמטיקה אונליין צילום אמיר יהל