השחקנית לירז צ'רכי נבחרה כפרזנטורית  של חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור, לפתרונות טיפוח וביוטי בבית היקף ההשקעה בקמפיין נאמד בכמיליון ש"ח. במסגרת הקמפיין של לירז צ'רכי, הושק שירות קוסמטיקאית מרחוק. קמפיינים בצל קורונה. 

לירז צ'רכי
לירז צ'רכי פריזנטורית חברת הקוסמטיקה ביופור צילום אמיר יהל

הזמרת והשחקנית לירז צ'רכי נבחרה כפרזנטורית של חברת הקוסמטיקה המדעית הישראלית ביופור (BIOFOR) . היקף ההשקעה בקמפיין שיחל השבוע נאמד בכ- 1 מיליון ₪.

לירז צ'רכי , זמרת ושחקנית ישראלית מהבולטות בנוף הישראלי. צ'רכי מופיעה מזה זמן רב בארץ ובכל העולם עם פרויקט אתני של שירים בפרסית. לאחרונה סיימה את צילומי הסדרה טהרן שתשודר בכאן ובשיתוף פעולה עם סינפליקס. יציאת אלבומה החדש, שהוא שיתוף פעולה עם אמנים איראנים בטהרן, נדחה בעקבות מגיפת הקרונה אך מתוכנן לצאת בקרוב בכל העולם מלווה בסיבוב הופעות חיות כולל בפסטיבלים נחשבים בינהם: רוסקילדה , טראנס מיוזיקל, פוחודה ועוד.

לירז צ'רכי
לירז צ'רכי פריזנטורית חברת הקוסמטיקה ביופור צילום אמיר יהל

במסגרת ההסכם, תככב צ'רכי (41) במהלך 2020 בקמפיין  של ביופור במסגרתו תחשוף את  מגוון המוצרים המותאמים אישית ע"י קוסמטיקאית לטיפול בעור. כמו כן הקמפיין יכלול  שתי השקות של  מוצרים חדשים: לייט קרם- קרם לחות עם הבהרה ורניו פלוס – קרם לחידוש העור וטיפול בפגמנטציה.

בעקבות המצב, הקמפיין הראשון עבר התאמה ושם דגש על החדשנות שמביאה ביופור לעולם הקוסמטיקה, אשר זיהתה את הצורך במתן מענה טיפולי לעור מהבית, ויזמה את "קוסמטיקאית אונליין": אבחון עור על ידי קוסמטיקאית מוסמכת אונליין באמצעות וידאו צ'ט בווטס אפ, התאמת מוצרים אישית ושליחתם באמצעות שליח עד לבית הלקוח חינם.

לירז צ'רכי
לירז צ'רכי פריזנטורית חברת הקוסמטיקה ביופור צילום אמיר יהל

מיזם קוסמטיקאית מהבית

מיזם זה בא לתת מענה אמיתי ויעיל בתקופה בה תחום הקוסמטיקה הושבת. וקוסמטיקאיות רבות נותרו ללא עבודה, בשל איסור משרד הבריאות לטפל בלקוחות. המיזם, שהקדים את זמנו, מעביר את  הקוסמטיקה המקצועית לערוצים און ליין, בדיוק כמו שתחום הרפואה מעביר ערוצים רבים ככל האפשר לפעילות אונליין. אבחון והתאמת מוצרים על ידי קוסמטיקאיות מוסמכות, שעברו הכשרה כיצד לבצע אבחון און ליין על ידי חברת ביופור. לאור הצלחת המיזם, הוא ימשיך גם אחרי  תקופת הקורונה.

לירז צ'רכי
לירז צ'רכי פריזנטורית חברת הקוסמטיקה ביופור צילום אמיר יהל

 

לדברי רונית שגב,  בעלת חברת ביופור: "גם בתקופה לא פשוטה זו ביופור תמשיך לפרסם במדיות השונות,  במטרה   להוביל  את תחום הקוסמטיקה המקצועית. ביופור נרתמת לתמוך בענף הקוסמטיקה כולו, ולהראות לקהל הצרכניות שבקוסמטיקה מודרנית, אין צורך לצאת מהבית על מנת לטפל בעור. החומרים הפעילים שנמצאים בתכשירים עושים את העבודה

ומביאים לתוצאות מהירות. מה שחשוב זה האבחון של העור על ידי קוסמטיקאית מוסמכת שעברה הכשרה באבחון און ליין, ויכולה לאבחן את העור גם מרחוק ולהתאים למטופל פרוטוקול טיפול אישי ומוצרים פעילים שיתנו מענה מלא בדיוק כמו שהיה לפני המשבר, במכון.  כמו כן אנו ממשיכים לעסוק  בפיתוח מוצרים חדשים ובפתרונות יעילים לטיפול במגוון בעיות אסתטיות של העור.

צ'רכי בדיוק מייצגת את ערכי המותג

לדבריה: "לירז צ'רכי מתאימה לערכי המותג: היא אישה עצמאית, מטופחת, מולטי טאלנט, פורצת גבולות, עוסקת בתחומי עניין רבים ולא מפחדת ללכת הכי רחוק עם החלומות שלה. בנוסף, היא בגיל בו עור הפנים מתחיל להשתנות ובטיפול וטיפוח נכון אפשר לעכב את תופעות ההזדקנות."