ליסה ונדרפומפ וצוות ה-SURvers שלה לשעבר מתכוננים למפגש המחודש של חוקי Vanderpump עונה 11. כמו תמיד, יש הרבה דרמה לפרוק. לקבוצה הייתה דרך סלעית שהציתה מחדש דברים בעולם שלאחר הסקנדובל. עם זאת, אדם אחד, שמצהיר בעצמו שהוא הבחור מספר אחת בקבוצה, יצא בראש.

אנדי כהן וצוות השחקנים של Pump Rules צילמו טיזר במפגש כדי להרכיב את המעריצים. למרות שהוא שמר על השאלות די קלות, הוא כן שאל את LVP כמה שאלות על הצמיחה של הקבוצה. בקליפ הקצר, לקח לליסה קצת זמן להשתולל ג'יימס קנדי והשינוי שלו נכון לעונה 11.

ליסה בוחרת את המועדף

אנדי דחק בשבחה של ליסה לג'יימס כששאל אותה מי מבין הקבוצה בשלב האיחוד של VPR, לדעתה עבר את המסע המפתיע ביותר. "כולם כקבוצה מלאים בהפתעות ללא ספק", אמרה ליסה. זה אומר את זה בקלילות.

לאחר מכן היא המשיכה ונתנה תשובה ארוכה. "האדם שתמיד השקעתי בו הכי הרבה ושבר את ליבי, גרם לי לבכות, הצחיק אותי, שאני מדבר איתו כל כך הרבה וכל כך קרוב אליו הוא ג'יימס קנדי", אמרה ליסה.

בעוד שליסה זיהתה שג'יימס עדיין עושה טעויות, אפילו בצילומי עונה 11, היא חושבת שהוא בדרך הנכונה. "אתה רואה אותו הגיע למעגל, פיכח, מאוהב באלי (לבבר), קנה בית משלו, החזיר לו את התינוק הפרוותי שלו", המשיכה ליסה. "אני גאה בו." ככל הנראה, ליסה גולשת על ג'יימס כך בפניו כל הזמן, דבר שהוא אישר. זה נחמד לראות את שני הבריטים האלה בחזרה על קרקע יציבה במערכת היחסים שלהם.

מפגש חוקי Vanderpump יוצא לדרך ביום שלישי בשעה 20:00 בבראבו.

ספר לנו – האם אתה מופתע מהתשובה של ליסה? האם אתה מסכים שג'יימס עשה את המסע המפתיע ביותר על חוקי ה-VANDDERPUMP?