הטניסאית הישראלית לינה גלושקו תככב ללד הספורטאיות מעין דוידוביץ',  נטע ברונשטיין וליאן ויתקין. זאת במסגרת קמפיין לרגל יום האישה הבינלאומי ובמטרה לקדם העצמה נשית.

לינה גלושקו ומעין דוידוביץ' עולות על המסלול

גלושקו שזכתה לאחרונה באליפות ישראל בטניס לשנת 2020. זאת לאחר שניצחה בגמר את האלופה היוצאת, שלי ברזניאק ב-3 מערכות. כמו כן היא נחשבת לדבר הבא בספורט הישראלי וגם על המסלול.

הצעירה בת ה21 שגדלה בעיר מודיעין היא אחותה הצעירה של יוליה גלושקו שהייתה טניסאית מקצועית. ושתיהן הצליחו גם על המגרש וגם מחוצה לו.

נבחרת הספורטאיות המובילות כוללת לצד גלושקו גם את גולשת הרוח. מעין דוידוביץ'. מתאמנת הקרוספיט. נטע ברונשטיין ואת רוכבת אופני ההרים והטריאתלטית – ליאן ויתקין.

הספורטאיות ישתתפו ביום צילומים לקמפיין שמטרתו לעודד שיח על נשים בספורט הישראלי/ מתוך הזווית האישית וניסיון החיים של כל אחת מהן. גם השייטת נועה לסרי לקחה חלק בצילומים, אך בשל מחנה אימונים בפורטוגל לקראת האולימפיאדה הקרובה לא יכלה להיות נוכחת ועל כן צולמה כמה ימים קודם לכן.

הקמפיין יכלול ראיונות במסגרתם יספרו הספורטאיות על נצחונות/ קשיים/ הישגים ועוד חוויות מעצבות מהזווית האישית שלהן. בנוסף, במסגרת הקמפיין ייחשף מכשיר הכושר החדש compex (קומפקס).

 

אסף גינוסר, מנהל תחום פיזוטרפיה/ וספורט בדין דיאגנוסטיקה: "אנו נמצאים בתקופה מאתגרת שבזכותה לא מעט אנשים גילו את עולם הספורט. אנו  רואים  בקמפיין הספורטאיות הזדמנות מצוינת לתת במה לנשים מצליחות/ שיכולות לתת השראה לנשים וילדות אחרות דרך הסיפור האישי שלהן. שכולל חוויות, הישגים, תכונות אופי חזקות, ואפילו חולשות שיש לכל מאיתנו, מוצלח ככל שיהיה".

לינה גלושקו
לינה גלושקו ואסף גינוסר. צילום אסף לב
ספורטאיות
מימין נטע ברונשטיין , לינה גלושקו וליאן ויתקין. צילום אסף לב (