מתלבטים אם ספרדית זאת השפה שלכם. השפה של הסדרות הכי שוות והרביעית המדוברת בעולם? ריכזנו עבורכם את כל הסיבות למה לא לוותר על לימודי ספרדית ולהירשם עוד היום. 

  1. ספרדית היא אחת השפות המדוברות בעולם– היא השפה הרשמית של 21 מדינות- ספרד ורוב מדינות דרום ומרכז אמריקה, וגם בחלק ממדינות האיים הקריביים.
  2. ספרדית היא השפה הרביעית המדוברת בעולם, אחרי סינית, אנגלית והינדית. כמות דוברי הספרדית הולכת וגדלה.
  3. ספרדית למתחילים. השפה הכי קלה ללמידה– השפה הספרדית היא הקלה ביותר ללמידה. הסיבה העיקרית שספרדית היא שפה לטינית וניתן לזהות בה המון מילים זהות . ספרדית היא השפה הכי קלה בעולם – מבחינת פונטית, ספרדית היא כמעט מושלמת, “נכתבת כמו ששומעים”. (בניגוד לצרפתית)

  4. ידיעת ספרדית תהפוך חווית את הטיול שלך– אם תכננתם לטייל במדינות דוברות ספרדית כמו דרום אמריקה כדאי לדעת שהם לא דוברים את השפה האנגלית ואף שפה נוספת חוץ מספרדית. לימוד השפה הופך את הטיול לפשוט יותר ונותן את היכולת לחוות חוויה מלאה. דוברי הספרדית נחשבים למאוד נחמדים ובעלי שמחת חיים ייחודית.ידיעת השפה הספרדית תגרום להם לקבל את פניכם בדרך שלא הייתם חווים אם רק היית מדבר אנגלית. ברגע שתדבר ספרדית, תרגיש חלק מהמקום.
  5. השפה הרשמית השנייה של ארה”ב– שאנחנו בישראל לומדים אנגלית ולפעמים ערבית. ילדים בארה”ב לומדים כשפה שנייה ספרדית. גם אם האנגלית שלך לא משהו אפשר להסתדר מצוין עם ספרדית.
  6. לימודי שפה מפחיתים את הסיכוי לדמנציה כולל אלצהיימר.. המדענים שחקרו את הנושא, הגיעו למסקנה כי לדעת לפחות שתי שפות הגביר את היכולות המנטאליות של ילדים ומבוגרים. מחקרים נוספים חשפו כי ישנו שיפור משמעותי בזיכרון של הנחקרים הדו-לשוניים.
  7. שפה נוספת מגדילה את הסיכוי למציאת עבודה -קורות חיים שלך יהיו מושכים יותר בעיני מעסיקים פוטנציאלים.
  8. ספרדית איטלקית וצרפתית- שלושתן דומות. ידיעת הספרדית פותחת דלת לשפות נוספות. 
לימודי ספרדית
לימודי ספרדית צילום Pixbey

השפה של הקבוצה של ליונל מסי

 

View this post on Instagram

 

FULL TIME Barça 1-3 Real Madrid

A post shared by FC Barcelona (@fcbarcelona) on