לייה גיל, מעצבת פנים ובעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים, ובימים אלה מככבת בריאליטי "הישרדות "VIP, משתפת פעולה עם חברת טאיו מטבחים מזה תקופה ואף אמונה על עיצוב אולם התצוגה החדש של החברה שיפתח בקרוב.

טאיו מטבחים הודיעו כי בחרו בלייה גיל כוכבת סדרת הריאליטי הישרדות להיות הפרזנטורית הרשמית של החברה וחתמו עימה חוזה לשנה הקרובה+ לשנתיים נוספות בעלות של מאות אלפי שקלים.

במסגרת ההסכם תופיע לייה גיל בקמפיין טלוויזיה, על שלטי חוצות, במודעות בעיתונים, באתרים ובכלי התקשורת השונים כשתוביל את הסלוגן "הבחירה שלי טאיו מטבחים".

בנוסף תקדם לייה סדנאות למעצבי פנים ואדריכלים באולמות התצוגה של החברה. משרד הפרסום מגורה מדיה בבעלות רועי מגורה הינו משרד הפרסום שנבחר להוביל את הקמפיין.

זוהי הפעם השנייה של גיל בהישרדות. והיא חשפה בתכנית התמודדות אישית לא קלה גם עם איבוד ילדים וגם עם שלושה מערכות נישואים. כמו כן היא עברה ריב קשה על האי עם כוכב הילדים יובל המבולבל שהחל כבן בריתה לתכנית.

אור בן שמחון, הבעלים של טאיו מטבחים מציין: "אני גאה ושמח להפוך את לייה גיל לפנים של טאיו מטבחים בשנים הקרובות. לייה מתחברת לקו ולערכים של מטבחי טאיו במקצועיות, באישיות, באלגנטיות ובאיכות שלה. אני בטוח ששיתוף הפעולה עם ליה יביא את מטבחי טאיו לכל בית במדינת ישראל. אנו שואפים ומקווים להיות חברת המטבחים המובילה בישראל תוך 3 שנים".

לייה גיל
הפרסומאי רועי מגורה לייה גיל ואור בן שמחון הבעלים של טאיו מטבחים צילום טל מרום
לייה גיל
לייה גיל ואור בן שמחון הבעלים של טאיו מטבחים. צילום טל מרום