הסופרת  והעיתונאית  ליהיא לפיד (העתידה להיות גם אשת ראש הממשלה) הגיעה חמישי האחרון  יחד עם הזמר רמי קליינשטיין,  לעופר גרנד קניון בחיפה, לרגל חגיגות  פתיחת שבוע הספר העברי.

בעוד בעלה יאיר לפיד מתכונן להשבעת הממשלה ה36. העיתונאית  ליהיא לפיד (העתידה להיות גם אשת ראש הממשלה) הגיעה חמישי האחרון  יחד עם הזמר רמי קליינשטיין,  לעופר גרנד קניון בחיפה, לרגל חגיגות  פתיחת שבוע הספר העברי.

האירוע החגיגי נערך בסניף סטימצקי בנוכחות  ניר ברקן. מנכ"ל גרנד קניון חיפה וכלל קוקטייל חגיגי, השקת ספרים חדשים ושיח יוצרים וכותבים.

את האירוע פתחה ליהיא לפיד שסיפרה על סיפרה החדש "זרות". ולאחר מכן רמי קליינשטיין חשף את היצירה החדשה שלו לילדים "שמיל הפיל".

רמי קליינשטיין הפתיע השבוע גם ביציאה לסדרת הופעות חדשה. זאת לצד רעייתו לשעבר ואם ילידהם המשותפים הזמרת ריטה.

ניר ברקן מנכל הקניון חתם את האירוע ואמר : "אנו נרגשים לארח את ליהיא לפיד הסופרת. ואשת האשכולות בתקופה מיוחדת עבורה מכל הבחינות, וכמובן את הזמר והיוצר הגדול רמי קליינשטיין. אנו כרגע חוזרים לשגרה מתקופה מאתגרת עם המון שינויים והמון אנרגיה לעשייה ויוזמות חדשות".

עוד הדליף ברקן וסיפר שהאירוע הבא. יערך עם הזמר  עברי לידר שיגיע לקניון  ב 21.6 בשעה 17.00. לשעת סיפור על ספרו חדש "קרנפוני,  גוקיפוד וחברים ". אותו יקריא לילדים.

בפינאלה: לפיד וקליינשטיין  חתמו והצטלמו עם מאות מעריצים.

מי את ליהיא לפיד?

אשתו של יאיר לפיד בת ה53 (ילידת 1968) נולדה בדרום. בעיר ערד בשם  ליהיא מן וגדלה ברמת השרון. היא החלה את דרכה כצלמת בצבא ולאחר מכן במעריב והארץ.

במשך 16 שנים היא כתבה טור מנקודת מבט נשית ברשת המקומונים של ידיעות. במקביל היא הוציאה לאור 13 ספרים והיא משמשת גם כיו"ר עמותת שק"ל.כיום הוא מתגוררת עם בעלה בתל אביב.

 

רמי קליינשטיין
מימין רמי קליינשטיין וניר ברקן צילום מיטל ציפרוט
ליהיא לפיד
ליהיא לפיד ורמי קליינשטיין צילום מיטל ציפרוט
לפיד
לפיד וניר ברקן צילום מיטל ציפרוט

ליהיא לפיד סופרת ואשת ראש ממשלה חליפי

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lihi Lapid (@lihilapid)