ליאם גולן

ליאם גולן בן 17

ליאם גולן בנם של אייל גולן ואילנית לוי חגג יום הולדת 17 עם המון אהבה, פדיחות של אמא ופרגון מהאבא החורג, אלירז שדה שכתב לו:"רק בן 17 ולמדת לבחור".

 

ליאם שלי, אהבת עולם שלי, ילד בכור שלי מזל טוב❤️🙏🏻🥳אתה בן 17" כך פתחה האם האוהבת הדוגמנית ומנחת התכנית "גלית ואילנית", אילנית לוי את רצף הברכות לבנה המשותף עם אייל גולן, ליאם גולן אחיהם של אלין גולן, יאן גולן מרוסלנה רודינה ומיאל גולן מדניאל גרינברג.

"אני באמת לא מאמינה שהגבר החתיך הזה שזועק איזה מלמול מהחדר, שבאורח פלא אני גם מבינה,זה שבא לחיבוק (שלא תפסיק לעולם,אמן🙏🏻) ואני זאת ששמה לו את הראש על הכתף, כל זה שלי!!".

 

הפדיחה של אילנית לוי לליאם

ליאם גולן מאושר

 

View this post on Instagram

 

Keep smiling always😁 (הבירה ליופי בלבד)

A post shared by Liam Golan (@liam__golan) on

 

אלירז שדה מפרגן לליאם

 

View this post on Instagram

 

היי גבר גברי💪🕺❤ אז נתחיל בסורי ענק 🙏 שייתכן והרסתי את ההפתעה, בכל מקרה מכחיש כל קשר לפרשה…🤣🤷‍♂️ והנה החפירה, אם תמשיך לקרוא ותעביר ל5 אנשים השם יברך אותך ב1000 ברכות… (מכיר את ההודעות האלה? 🤣🤣🤣). רק בן 17 וכבר הצלחת בתוך השקט שלך לעשות סדר בכל רעש שקפץ לביקור😇. רק בן 17 וכבר הצלחת ללכת לאט ובזהירות בכל דרך, ולא לרוץ בפזיזות🤔. רק בן 17 והנשמה שלך יודעת למשוך אליך את הטוב והמטיב🥰. רק בן 17 במבט חד וקצר מעביר חיוך ושמחה או אמת עוצמתית😉. רק בן 17 ולמדת לבחור ולהיות שלם ואוהב🤍. רק בן 17 ורואה את הנולד🥰. רק בן 17 אבל עם ניסיון בחיים של בן 37, מתי חתונה?🤣🤣🤣🤣 אז אאחל לך להמשיך בדרכך, שלך, שבחרת, ותמיד-תמיד להיות שלם. והכי חשוב, שים באופק תמיד מטרה, כי ברגע שאתה מכוון, אתה פוגע💥💥💥. ותזכור, להיות מנהיג, סוג של עוגן, תמיד מגיע עם אחריות, והאחריות תגיע אליך, המנהיגות בחרה בך, אתה מוכן, חבק אותה. תשלוט בה💪❤. תהנה ממנה. מזל טוב נשמה טובה. ❤אוהב תמיד, גב שלך בכל עניין✍. יְבָרֶכְךָ ה' וְיִשְׁמְרֶךָ: יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וִיחֻנֶּךָּ: יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם: @liam__golan

A post shared by אלירז שדה (@elirazsade) on

 

אילנית לוי וליאם בפוסט שהעלתה לוי לאינסטגרם

ליאם גולן
ליאום גולן ואילנית לוי צילום מסך מעמוד האינסטגרם של אילנית לוי