הסלבס וכוכבי הריאליטי פתחו את הקיץ במסיבה לוהטת בקייקי כפר בלום שחגגו 25 שנות פעילות. ליאור כלפון ונעמה קסרי זכו להכי הרבה סטוריז.

כשליאור כלפון פוגש את נעמה קסרי

מתחם ה'בלום וילג" בקייקי כפר בלום חג, כ-300 מוזמנים הגיעו לאירוע. לחגוג את הקיץ במלוא הדרו.

בין המוזמנים רשימה מכובדת של אנשי תקשורת, מעצבי דעה ברשת, מפיקי אירועים ותיירנים רבים מהגליל.

האירוע כלל שלל פעילויות באתר. מופע להטוטנות מבית 'בלוניזם'. איפור פנים וצמות ראש. בריכת מים ענקית. כמובן שהפעילות הכי משמעותית הייתה בילוי בפארק החבלים. קפיצה מהאומגה למי הירדן ושייט משפחתי  בערוץ הנחל מבית הלל.

על הפינוקים הקולינאריים 'שלאלי' אירוח דרוזי עם פיתות הישר מהטבון. כמו כן הם זכו לארוחת ערב מפנקת כיאה לסלבס. בר קפה איכותי 'פור קופי' ואופניי שיקים מפנקים של ה'טריפ הצפוני'.

בנוסף עם רדת החשיכה יצאו האורחים רכובים על ג'יפים לספארי לילה בעמק בהדרכת חברת 'אלמוג חצבאני'. ורגע לפני השינה נהנו מקומזיץ ומרשמלו מתקתק.

בין המוזמנים הרבים נצפו: יוצא האח הגדול הקומיקאי ליאור כלפון, כוכבת הישרדות והבסטי של ליהיא גרינר, נעמה קסרי, מלכת היופי לשעבר רוית אסף, המנחות מירב מילר ומיכל ינאי, המאמנת אירה דולפין, משפחת אליהו ועוד רבים.

"אירוע ההשקה שקיימנו, הוכתר כהצלחה. אני גאה לעמוד בראש ארגון שיודע ליזום. להוביל ולחשוף את המוצר הנהדר שפיתחנו כאן עם מיטב האנשים וכוחות השוק", ציין גיא ירמק מנכ"ל קייקי כפר בלום.

בן כמה ליאור כלפון?

ממש רגע לפני ב26 לאפריל חגג כלפון את יום הולדתו ה48. הוא נולד ב26 לחודש אפריל לשנת 1973 למשפחה דתית בחולון וחזר בשאלה.

כיום הוא נשוי לרויטל וילנאי כלפון שגם היא בגילו ונודעה כשחיינית עבר שזכתה במדליות רבות. הזוג מגדל ארבעה ילדים במושבה הפסטורלית בנימינה.

אחרי קריירה ארוכה כקומיקאי שבשיאה תפקיד "איצקו" בסדרה שכתב אדיר מילר "רמזור" הוא חזר השנה לכותרות לאחר שבחר להשתתף בעונה ה-11 של האח הגדול לצידו של קומיקאי נוסף, רמי ורד.

ליאור כלפון
אייל גרינוולד וליאור כלפון חוגגים את הקיץ בקייקי כפר בלום צ. קייקי כפר בלום
כפר בלום
חוגגות את הקיץ בקייקי כפר בלום, הקפסולה צ. קייקי כפר בלום
נעמה קסרי
חוגגים את הקיץ בקייקי כפר בלום, אייל גרינוולד, נעמה קסרי, חופית סלמה ספקטור צ. קייקי כפר בלום