אסי עזר ורותם סלע עדכנו כי הסדרה "להיות איתה" שכתב עזר ובה מככבת סלע חוזרת לעונה שלישית:"החסידה הגיעה". תודו שהזוג היה חסר לכם על המסך.

להיות איתה חוזרת לעונה שלישית. לאחר כל השמועות הודיעו היום אסי עזר יוצר הסדרה וכוכבת הסדרה רותם סלע כי הסדרה תחזור בקרוב אל המסכים. הזוג שכבש את כל המסכים שלכם וגם את מרבית הפרסומות ומככב כיום בתכנית נינג'ה ישראל. היום כאמור הודיעו הזוג המלכותי (במציאות אסי נשוי לאלברט ורותם לאריאל רוטר יורש קסטרו) על חזרת הסדרה המשותפת.

"החסידה הגיעה- והביאה איתה עונה שלישית ללהיות איתה" כתב אסי עזר בחשבון האינסטגרם שלו. " (לא, רותם לא בהריון) התסריטים מוכנים, הצילומים בקרוב, וההתרגשות בשמים. תתחילו לעקוב אחרי העמוד שלנו לעוד פרטים".

סלע מצידה הסתפקה במילים "Coming soon" לצד תמונה שלה ושל כוכב הסדרה עופר חיון המשחק לצידה.

נועה הולנדר ועמוס דהרי חוזרים אל המסך

להיות איתה היא סדרת קומית דרמטית שכתב עזר ומביים עודד רסקים המביאה את סיפור הזוגיות המרתק של רותם סלע בתפקיד הדוגמנית העשירה נועה הולנדר עם עמוס דהרי אופה פשוט מבת ים בגילומו של אביב אלוש. בסדרה מככבים גם הילה סעדה בתפקיד ונסה מיימון ומארק איווניר בתפקיד הסוכן צביקה.

כזכור בסוף העונה השנייה נשארנו כולנו במתח לאחר  שנועה ועמוס סוף סוף התייצבו תחת חופה וקידושין אך בסצנת הסיום נראית דרישה שלהם מה שמשאיר את כולנו במתח ממשי לקראת העונה השלישית שהחודש כאמור החלו הצילומים שלה.בחדשות סלבס מצפים ומכינים לאסי עזר חבילת ציפרלקס למקרה שבו הלחץ יגבר.

 

אסי עזר מבשר על בוא החסידה וחזרת הסדרה 'להיות איתה"

רותם סלע ועופר חיון בדרך חזרה אל המסך

 

View this post on Instagram

 

Coming soon….??

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

רותם סלע להיות איתה
רותם סלע ואסי עזר. להיות איתה חוזרת. צילום מסך מדף האינסטגרם של עזר