להבית אקרמן מפנקת את ענהאל כליפה ודינה סמטה, הסולניות מלהקת שלוה, שהגיעו כדי לטפל בנזקי הקורונה הלא הם- האקנה שיוצרת המסכה.

בחודשים האחרונים, חייהן של הסולניות כליפה וסמטה, בוגרות הריאלטי "הכוכב הבא" קיבלו תפנית משמעותית – במקום לכבוש את הבמות הגדולות ברחבי הארץ וארה"ב כמתוכנן, נגיף הקורונה טרף גם להן את הקלפים, השבית את חיי הלהקה והותירם ללא הופעות כלל.

כשהתיישבה ענהאל בכיסא הטיפולים, אמרה לד"ר להבית אקרמן "אני מקווה שהתקופה המורכבת הזו תחלוף ותהיה לנו הזכות לחזור ולהופיע מול כל העולם ולהראות מי אנחנו ומה אנחנו מסוגלים לעשות, למרות המגבלות".

ד"ר להבית אקרמן שמקפידה לטפל בכל הסלבס של ישראל סיפרה לסולניות כי מרגע האודישן של להקת שלווה בכוכב הבא הם נכנסו לה ללב והיא עקבה אחריהם באדיקות.ענהאל ודינה שהגיעו לטיפול החדשני קלרסקה לטיפול באקנה, יצאו עם שקית עמוסה בכל טוב הכוללת ליין מוצרי קוסמטיקה של  ד"ר אקרמן, להשלמת הטיפול וקבעו לעצמן כבר טיפול נוסף לחודש הבא.

ענהאל כליפה ודינה סמטה הפכו לכוכבות הגדולות ביותר ולנציגות הרשמיות של הלהקה שגדלה בארגון שלוה וכבש את תכנית הריאליטי הכוכב הבא עם קול אדיר ועם הסיפור האישי שלהן שכבש את כל הללבות של עם ישראל והפך אותן למפורסמות בדגש על הויתור שעשו לאחר שלא הסכימו להופיע בשבת וויתרו על הניצחון בתכנית שהיה מובטח להן על פי אהבת הקהל ומיטב הפרשנים בתחום.

ענהאל כליפה שנולדה בצרפת ועלתה לארץ היא הסולנית הראשית של הלהקה היא סובלת מלקות ראייה משמעותית אך לא ויתרה על חיים עשירים של מי שהחלה לשיר כבר כילדה בגיל חמש . החלה לשיר בגיל חמש ועלתה לישראל מצרפת בגיל שמונה. היא החלה את דרכה בשלוה עם התנדבות במסגרת השירות לאומי אותה היא ממשיכה ביום עם תינוקות בבירכה הטיפולית  במרכז שלוה.

גם דינה סמטה היא עולה חדשה שהגיעה בגיל עשר מהודו ולאחר שהתעוורה בגיל צעיר היא הצליחה ללמוד את השפה העברית באמצעות שמיעת שירים בעברית וגם היא החלה את דרכה בשלוה כמתנדבת במסגרת השירות הלאומי. לצידם בלהקה פועלים של טל קימה, המתמודד עם תסמונת דאון, יוסף עובדיה המתמודד עם תסמונת ויליאמס, יאיר פומרנג עם תסמונת דאום המפליא בביצועים על כלי הקשה, גיא ממן לקוי ראייה שעל הקלידים ושרה סמואלס בתו של מייסד ארגון שלווה המנגנת על גיטרה.

 

להבית אקרמן
להקת שלוה בטיפול הקלרסקה אצל דר להבית אקרמן צילום: אסף לוי
להבית אקרמן
להקת שלווה בטיפול הקלרסקה אצל דר להבית אקרמן צילום: אסף לוי